Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több mint 10 éves házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 10 éves házasságban, Te akarnád tudni , hogy a párod egyetlen egyszer megcsalt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van három gyerek, közös ház, elég jó életszínvonal. Szeretet is van köztetek. Úgy ,mint család jól működtök. Akarnád így tudni?
2020. máj. 22. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Vágja át a rokonait.
2020. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem lennék olyan kapcsolatban ahol csak mint család működünk és csak langyos fos emberi szeretet van. Én is több mint 10 éve vagyok a párommal, ha csak ennyiről szólna a kapcsolatunk azonnal szakítanék.
2020. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Ha a "megcsalt" alatt azt értjük, hogy egyszer egy görbe estén félrekúrt, akkor nem, azt nem szeretném tudni. Mindenki hibázhat, emiatt a jó életünket, a családot kár lenne szétrobbantani, márpedig ha bevallaná, vagy bárhonnan megtudnám, akkor hiába történt potenciálisan évekkel ezelőtt, nem tudnék vele együtt maradni.

Ha szeretői viszonya volt hónapokon, éveken keresztül, arról tudni szeretnék. Az nem csak egyszeri botlás, az tartós átverés és hazugság, afölött nem lehet szemet hunyni.

2020. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen, persze. Nem akarnék olyannal együtt lenni, aki nem szeret és nem tisztel, még akkor se, ha jó színész.
2020. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet jobb nem tudnod, de miből gondolod hogy megcsalt? 😔
2020. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,akarnám.
2020. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,persze.Azt is hogyan és miért.
2020. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem, ha csak szexről van szó akkor kedves egészségére, engem ne terheljen ezzel. Ha szerelmes, az más, azt mondja el, beszéljük meg.
2020. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ mennyi idősen. Néhány évvel ezelőtt még azt mondtam volna, hogy igen, mostmár inkább a nyugalmat választanám. Tehát nem. Persze ha biztos vége van.
2020. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Naná.
2020. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!