Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan, hogy megtépted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megtépted az a lányt, akivel megcsalt a párod?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de eszembe sem jutna. A párom lenne rövid úton ex.
2020. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem csaltak még meg tudtommal, de ha úgy alakulna, ha már mindenképp meg kellene valakit tépnem, az az az ember lenne, aki átcseszett és hűséggel tartozott nekem. Nem az "eszköz"
2020. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ennel primitivebb reakciot mar nem is talalhatnal ki. Es miert a lany??
2020. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
És miért nem a parod teped meg, ha már egy primitív proli vagy.
2020. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Neked volt?
2020. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak primitív proli, hanem gyáva is. Nem a pasinak esik neki, aki erősebb, hanem a másik csajnak.
2020. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja , a pasi meg aki igérget a lánynak szegénykének megkell bocsájtani. A csúf szeretőt tépjed, a palinak meg rakjad széjjel este miután hazajött a másik ürítőlyukból.
2020. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Könyörgöm, mi értelme?

Ez olyan, mintha harcolnék azért a gazemberért mintha egy trófea lenne :D

Büszkébbnek tartom magam annál, minthogy egy ilyen emberért verekedjek, nagyobb az önbecsülésem. Aki ilyet tesz, az egy szegénységi bizonyítvány, elkeseredve harcol egy pasiért, miközben rengeteg másik van, akár olyan is aki megbecsülne.

2020. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sáskáné válasza:
55%
Szerintem ne bagatelizáljuk el. Megértem, hogy iszonyatosan fáj és tudni akarod ki az a csaj, hogy néz ki, mikor és hogyan történt, iszonyatos dühöt és fájdalmat érzel iránta, de az előttem írónak sajnos igazuk van... Ne tépd meg az a nőt vagy fiatal lányt.Mindig kettő kell hozzá.Tudom,hogy a szereted/szeretted a párod/volt párod és ezért akarod felmenteni.De sajnos igazuk van a Többieknek. Ezzel tényleg csak azt erősítenéd meg,hogy a pasi mindent megtehet veled, Te úgy sem őt fogod hibáztatni, úgy is megbocsájtasz, stb. Egy szóval: már most sem tisztel és a jövőben még kevésbé fog tisztelni... És a helyzeten sem javítani, mert ami megtörtént, az megtörtént. Iszonyatosan fájhat Neked, de kérlek ezt a kapcsolatot engedd el és ahelyett, hogy megtépnél bárkit, emelt fővel és lekezelően bánj a pároddal és lépj ki ebből a kapcsolatból, bármennyire is sír-rí és szabadkozik... Tudom,hogy most piszkosul fáj, de hidd el, Te ennél sokkal többet érdemelsz!!!Megtépés helyett inkább adj több időt Magadnak, legyél még csinosabb, még sportosabb, még dögösebb és egy másik fiú/férfi melett meg fogod találni a boldogságot, aki valóban úgy tud értékelni, amilyen vagy!
2020. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor nem lett elbagatellizálva Kedves Sáskáné. Néked is és a többieknek is igaza van!

Nem kell megtépni senkit, de fel kell fogni, hogy itt valami nincs és nem is volt rendben...

2020. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!