Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebukás után észhez térnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukás után észhez térnek és leállnak, vagy az adott kapcsolatban kizárt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Nem állnak le, nem szerelmes
Igen, mert szerelmes
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak észhez térni, általában lehazudják a csillagokat is az égről.Kicsit elülnek, aztán kezdődik előröl....
2020. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. óvatosabb lesz.
2020. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pár hónap szünet, aztán megy tovább
2020. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van az típus mikor kiderül könyörög, így-úgy megbánta,

több ilyen nem lesz és ehhez hasonló szövegeket elkezdi mondani, majd tart egy kis szünetet és egy idő után folytatja tovább azt, amit “úgy megbánt”, hogy a szíve szét szakadt.

Aztán van az a típus, aki szintén mondja azokat, amelyiket az előbb leírtam, csak ő nem tart szünetet, hanem az nap vagy még másnap folytatja azt, amit “úgy megbánt”.

Röviden és tömören nem térnek észhez.

2020. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert a lebukas oltana ki az, erzeseit?

Az csak meginkabb a hazastars ellenseges voltat erositi.

2020. máj. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy.

Sőt, ha egyszer megbocsájtasz erősíted benne a magatartást hogy "úgyis visszafogad a nőm, meg lehet az összes nőnél ki tudnám magam magyarázni". Jól picsán kell az ilyet rúgni, megalázni, elküldeni, hogy egy életre megtanulja, hogy így senkivel nem bánunk.

2020. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem leszek népazerű. Egyszer már lebuktam. Nem voltam hajlandó magyarázkodni. Ez kb.2 éve volt. Most újra megcsaltam.
2020. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!