Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van párkapcsolatom de valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párkapcsolatom de valaki más érdekel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve kapcsolatban élek. Ebből 3 évet együtt éltünk a párommal, 3 év után is nagyon szerelmes voltam és bizzos voltam benne, hogy ő az igazi. Azonban változtak a dolgok, kezdett megbízhatatlanná válni, végül szétköltöztünk. Ennek már több, mint fél éve. Aztán kibékültünk, de olyan mintha nem is lennék kapcsolatban. Mintha szingli lennék. Mivel heti 1-2x alszik nálam de akkor is tényleg csak aludni jön és ez nem kapcsolat. Februárban aztán megismertem valakit, a koronavírus miatt nem tudtunk találkozni azóta, de nagyon tetszik. Most már kialakult egy érzelmi kötődés. Eddig biztos voltam benne, hogy tovább lépek, de a mostani párom pedig most elkezdett pedálozni és nagyon kepeszt, emiatt pedig bűntudatom van. Én soha n csaltam meg senkit és nagyon erkölcsös vagyok de most végképp elkeseredtem, nem tudom mit akarok.

2020. máj. 7. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lépj tovább. Ne pocsékold az éveidet!
2020. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is lépj tovább.ha ő le se car egy csomó ideig, abból már nem lesz csoda.
2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alessandro10 ***** válasza:
80%
Tudnod kell mi köt össze benneteket, milyen jövőt kepzeltek el együtt. Lehet, most ébredt rá mit jelentesz neki, de fontos látni csak kenyelemből akar téged, vagy igazán. Egy jó kommunikáció sokat segít a döntésben.
2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Kialakult az érzelmi kötődés valakivel, akivel nem is találkoztál?

Szerintem a régi kapcsolatod gallyra ment, kihűlt, és most keresed azt, aki helyettesíthetné. A szakítást nem mered felvállalni, és az "erkölcsre" hivatkozol. Szerintem épp az lenne az erkölcsös, ha lezárnád az előző kapcsolatod, és csak utána kezdenél el másokkal kavarni és ismerkedni.

2020. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De találkoztunk már többször is a munkám során. Ügyfélszolgálatos vagyok, ő pedig november óta az ügyfelünk. November óta hetente többször találkoztunk az irodában, persze akkor még "hivatalos" ügyben. Februárban kezdett közeledni.
2020. máj. 7. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Hányan mondjuk még el?
2020. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát a heti két dugás az nem kapcsolat, abból nem is lesz már. Az egy nagy visszalépést, tehát jövője sincs.

Gondolom, te vagy a nő, és neki nincs hova üríteni.

Szakítás vele.

Egy új kapcsolat sohasem biztos, az benne a szép, még izgató.

Ne hagyd ki!

2020. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!