Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A gyerek erkezese mas emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek erkezese mas embereknel is megrontotta a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ezert megcsalas lett.
2020. máj. 4. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem a gyerek érkezése rontja el a kapcsolatot, csak rávilágít, hogy amúgy az a kapcsolat pocsék. Ez valószínűleg a gyerek előtt is így volt, csak max nem tűnt fel, mert a gondtalan, felelőtlen életükben könnyebb volt elsiklani ezek a problémák felett, illetve nem volt egy külső nehezítő tényező, amit viszont nem lehet olyan könnyedén elhessegetni.

Aki hűtlenkedik a gyerek érkezése után, az hűtlenkedne akkor is, ha nem lenne gyerek. Ez csak kifogás.


Amúgy nyilván vannak csomóan, akiknek nem bírja ki a kapcsolata a gyerek érkezését, kétségkívül nagyon nehéz és kimerítő dologról van szó, nem azt mondom, de akinek alapból jó a kapcsolata és aki tényleg akarja, annak nem lesznek problémái hosszú távon.

2020. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne fogjuk már szerencsétlen gyerekekre a saját hibáinkat,ahogy az előttem szóló is mondta,semmi köze a gyereknek ahhoz hogy ha valaki egy önző,szülői feladatra teljesen alkalmatlan,idióta... Mert aki gyereket vállal,annak első legyen a kölke onnantól, ne saját magával legyen elfoglalva. Aki meg erre nem képes,az még a gondolatát is kerülje a gyerekcsinálásnak.
2020. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Ahol bele vannak buzulva a kölökbe és mindent felülír a terhességgel együtt, ott én egyáltalán nem csodálom, hogy az emberek megundorodnak a másiktól és félredugnak. Még akkor is, ha a félredugást mélyen elítélem.


Van pár kisgyerekes pár az ismeretségi körömben, 6-ból 5-nél vagy elváltak vagy megy a megcsalósdi. A férjek úgy beszélnek a feleségeikről, mint egy idegen igénytelen tankról. Hogy milyen undorító módon elhízott, mennyi fölösleges, gusztustalan szart össze nem zabált, kizárta a férjet a halószobából, mertjajbabucimucipucipunci, egész nap a rohadt kölök körül forog minden, nincs semmi más beszédtéma (ezt egyébként kívülállóként én is meguntam), nem olyan vagányak már, gusztustalan dolgokról beszélnek (gyerekszarról és tejelésről), egy estére nem lehet otthagyni sehol a kölket, mert milyen önző az, aki ezt kéri... Szóval hagyjuk is az ilyen embereket.

2020. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó valószínű neked nincs gyereked de szerintem ne is legyen .Ahol úgy működnek ahogy te állítod valószínű apuka semmit nem csinál ami a gyerek és háztartás körül van.Nekem is vannak ismerőseim csak ott ilyen az anya ahol apa semmit szó szerint semmit nem foglalkozik a gyerekkel , de a -félesége tipp topp legyen , a lalas tipp topp legyen és meg este dobja szét mosolyogva anyuka a lábát, de a gyereket egyszer sem fürdötté meg meg anyuka helyett , és egyszer sem altatott.
2020. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jóban rosszban míg a halál el nem választ ugye?!


De persze okolhatunk mást is például a gyereket, a szomszédot, anyóst apóst....

2020. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nemtudom mi a bajotok a #3-as válaszolóval. Kerek perec leírta mi van. Ja fáj #4 ? BOCSI.
2020. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban biztos, hogy van olyan jel, ami arra utal, hogy hosszútávon nem fog működni se gyerekkel, se gyerek nélkül. Tehát akik a gyerek érkezésére fogják azt, hogy a kapcsolatuk tönkre ment az több mit valószínű, hogy már régen nem volt valami stabil kapcsolat, csak nem mindenki veszi észre a jeleket. Egy erős kapcsolatban, ahol minden alap dolgokon (szeretet, tisztelet stb.) kívűl működik a kommunikáció, tudnak kompromisszumot kötni, együtt oldják meg a problémákat ott nem jelenthet gondot egy gyerek érkezése. Lényegében leírtam ugyan azt mint itt az egyik hozzászóló, de ezt én is így gondolom. Egy gyerek nem tehet arról, hogy megszületett, ahogy arról sem, hogy két ember nem illik össze!!
2020. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknevelés tulkeppen problemamegoldas, megoldando feladat, alkalmazkodas. Ha nem volt ilyen korabban akkor ertheto hogy miért most jottek ki a nehézségek eloszor. Valojaban elotte is kellett ezeket gyakorolni csak nem elesben...
2020. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Maximálisan a hármassal érték egyet, van gyerekem. Terhesség alatt sem hülyültem meg és miután megszületett sem. Barátnőimmel a legkevesebbet a gyerekről beszélek pl. Páromat imádom, kívánom, minden nap. Semmit nem változtam, ugyanúgy szexi ruhák, minden játszik,mint ezek előtt. Annyi változott, hogy lett egy csodás kisfiunk, akiért rajongunk. A háztartás ugyanúgy az én reszortom, szeretem csinálni. Amikor itthon van se várom el, hogy ő mosogasson vagy akármi. Férfi munkákat csinálja, mit segítsen ugyan nekem? Én vagyok itthon a kicsivel, én dolgom. De mindenben partner, reggelit pl mindig ő csinál, vagy ha nem dolgozik amíg alszok és már meg van etetve a kicsi, kimennek az udvarra. Csak én a gyereket nem fogamzás gatlonak használom. :) Ugyanúgy neki esek és szettepem, mint gyerek előtt. Ezt értékelik a férfiak..ha egy nő élvezi az életet 😉
2020. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
9,nagyon szuper,majd egy év múlva is nyilatkozzál,vagy a második gyerek után..Nem kívánok neked semmi rosszat,de előfordulhat hogy az idő majd sokmindenen változtat ám nálatok is...
2020. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!