Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tobb szaz meztelen kepem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb szaz meztelen kepem van egy hazas emberrol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy hazas es azt sem h gyerekei vannak. Most hogy kuderult legszivedebben a felesegenek elkuldenem. Gondolom mimdkettőnknek azt mondta hogy szeret.
2020. ápr. 29. 09:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
39%
Beteg a mai világ. Ez tetszett neke ebben a pasiban, hogy a far.káról küldözget képeket? Te is küldözgettél tutira, inkább azon aggódnék a te helyedben a bosszú helyett, hogy mi lesz a rólad és a te s.gglyukas homevideóiddal. Elsüllyednék a te helyedben is, mert nemcsak a pasi aberrált, hanem te is.
2020. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
39%

mi lesz a rólad készült meztelen képekkel és a te s.gglyukas homevideóiddal amint téged kúr..gat.

Javítva

2020. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Borítanék!
2020. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

"

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy hapsi többszáz farkas és seggujjazós képet küld, te meg egyet sem..."


Ez lényegtelen. A kérdező szingli. Senkinek sem tartozik semmivel.

2020. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se aljasodj le,csak szakíts meg vele minden kapcsolatot.A születendő gyerekre való tekintettel is akár,ha tényleg igaz.Nem a férfi mondta pont azért,hogy esetleg emiatt nem fogsz borítani ha kiderül a kapcsolatod vele? Nehogy kiderüljön,hogy valami mániákus,aztán bosszúból ki tudja mit művelne.
2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd a francba mert te húzod a rövidebbet.
2020. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Letörölném a képeket és élném tovább az életem. Ha egy ilyenbe belegyalogolok én is elég vak vagyok ahhoz, hogy magamat is hibáztassam ne csak a másik felet az aljas gerinctelensége miatt. Tény hogy nem normális az ilyen ember, de én sem vagyok normális, ha fél éven keresztül nem figyelek annyira, hogy észrevegyem, hogy egy családos emberrel randizok.
2020. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Töröld le, és tanulj belőle. Értelmes felnőtt emberek nem küldözgetnek perverz fotókat egy idegenek. Értelmes és tartalmas nők nem fekszenek le ilyen emberekkel, mert csak idő kérdése hogy beletenyereljen a kakiba.


Ne legyél akciós leértékelt àrúcikk az alsó polcon. Az ilyen beteg emberek 5 perc figyelmet sem érdemelnek, mindig kiderül róluk hogy sàrosak!

2020. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!