Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tobb szaz meztelen kepem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb szaz meztelen kepem van egy hazas emberrol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy hazas es azt sem h gyerekei vannak. Most hogy kuderult legszivedebben a felesegenek elkuldenem. Gondolom mimdkettőnknek azt mondta hogy szeret.
2020. ápr. 29. 09:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Ti betegek vagytok!
2020. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem küldd el a feleségnek!!

Azért,mert téged is átvert a pasi,szeretted őt. Szerintem ez a férfi nem érdmeli meg a feleségét .Elgnodolhatod a nő biztosan érez valamit a dolgoból,őrlődik és amgát hibáztatja. LEhet minden aberáltásgot megtesz a férfinek az ágyban aki mindig valamit kitalál. Megérdemli ez a nő,hogy tudjon róla és döntsön,hogy kapjon egy esélyt arra,hogy normális férje legyen ne egy ilyen beteg here.

2020. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
23%

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy hapsi többszáz farkas és seggujjazós képet küld, te meg egyet sem...

Szóval szerintem biztosan van a hapsinál is fotó/videó rólad bőven. Ha másért nem, hát ezért én inkább ülnék nyugodtan a seggemen. Ha te küldözgetésbe kezdesz, bármikor landolhat a te szüleid, barátaid, főnökeid telefonján is 1-2 cuki kép rólad és a micsodádról.


Privát levelezést kiadani egyébként harmadik félnek bűncselekmény, de hát amilyen a mosdó, olyan a törülköző...

2020. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
82%
Küldd el neki a képekből azok amik felismerhetoek és írd le a történetet h te nem tudtad téged is atvert meg most öt is. Ne tévessze meg továbbra is azt a nőt, ő is megerdemli h legyen valakije aki megbecsuli. Aztán majd eldonti mit akar bár így meg egy picivel marha nehéz lesz neki. De még mindig jobb mint ha álom világban élne. Ha elmondtad neki tiltsd a faszit ha esetleg még nem tetted és felejtsd el az egész. Keress mást és kezd újra
2020. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképpen küld el a feleségének.

Joga van eldönteni, hogy ilyen ember mellett akarja-e leélni az életét. Hosszútávon ezzel még jót is teszel neki.

Plussz nehogymár az ilyen gyökerek mindig megússzák, csak mert jaj szegénynek gyereke van stb

Nem kellett volna félre k***rnia

2020. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
7%
Csak azert, mert fajdalmad van es elarultak, nincs jogod a felesegre zuditani a szennyesedet. Ne legyel fereg.
2020. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
38%

"Szuleivel elt.. ez volt a duma"


És? Attól még odavihet és bemutathat.

2020. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
60%
Én biztos szembesíteném a hazugságával. Azt csodálom, hogy nem bukott le otthon az állandó f.@.aszfotózgatással.
2020. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
60%
Hogy derítetted ki?
2020. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
24%

Te fogsz szívni,ha bemártod. A felesege elott is. En torolnék mindent rola és tiltanám a számát is.


33 N

2020. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!