Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne ezt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal négy hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást,a kijárási korlátozás előtt nagyon aktív életet éltünk,sok programmal. Az utóbbi időben azonban minden egyes apró dologra,amit csinalok vagy mondom,valamilyen megjegyzést tesz. Zavarja,ha karomkodok,ha valamiből én kérem a többet vagy ha valami számomra nem guszta kajára azt mondom hogy undi...ezekkel már nagyon idegesít,mert úgy érzem,az alap természetemmel van baja,és ez rövid távon is nagyon önbizalom és kapcsoaltrombolo. A kérdésem arra vonatkozna,hogy szerintetek ezt hogy lehetne megoldani? Fogalmazza meg máshogy a problémáit,vagy ne vegyem fel őket ennyire ? Koszonom az értelmes válaszokat :)
2020. ápr. 28. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Gyakran vagytok együtt? Lehet az a baj.

Ételre nem mondjuk,hogy undi,max. hogy nem enném meg ezért és azért.

Legyetek kicsit külön,mert ez is lehet a probléma,hogy már besokall a folytonos jelenlétedtől.

2020. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Minden impulzus, jelzés is egyben. Ha úgy van, ahogy leírtad, akkor komoly jelzés. Idegesíted. Egy kapcsolat elején ez ritkán fordul elő ennyire sarkosan, tehát azt gondolom, hogy az alapvető értékeiddel, alapvető problémája van. Ez pedig baj. Távol álljon tőlem, hogy a válaszomból meríts ihletet, de a helyedben nagyon figyelnék arra, hogy vajon merre tart ez a kapcsolat...?
2020. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,elég sokat vagyunk együtt ahhoz képest,hogy mennyire nem tudunk semmi programot csinálni a korlátozás miatt...amikor voltak programok és kimozdultunk rendszeresen,akkor nem voltak ilyesfajta problémák,pedig pontosan úgy viselkedtem akkor is,mint most.
2020. ápr. 28. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az idoszak a legtobb kapcsolatot probara teszi. Lehet, hogy eleve ingerultebb, de persze lehetne az is, hogy most latja, mit nem bir benned.

De most csak a rossz oldal serpenyojeben gyulnek a dolgok.

Ha o a pasi, nagyon megbeszelni nem lehet vele. Azert felhoznam neki, hogy eszrevettem. Kicsit ovatosabb lennek, de csak amennyire megeri a kompromisszum. Ha viszont egyre inkabb folytatodna, akkor az asztalra csapnek, hogy szunet legyen.

2020. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ő a férfi, elmondása szerint is nagy többségében minden rendben van köztünk, csak vannak apró dolgok amik zavarjak,és “muszáj” szóvá tennie
2020. ápr. 29. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Én alapból nyugis, pihenős természet vagyok és nagyon pörgős időszakom volt, így nekem pont jól esik most az, hogy egy kicsit "megállt az élet". A párom a tökéletes ellentétem, egy energia bomba, aki állandóan jönne-menne, csinálna valamit. Ha nem vezeti le a fölösleges energiáit, akkor megteszi rajtam. Miért így csinálom, miért nem úgy, miért ide teszem, miért nem oda, miért ide ültem, miért nem oda, miért így hajtogattam, miért nem úgy. Tényleg képes mindenbe belekötni. Aztán elmegy kocogni egyet, hazaér és mintha kicserélték volna. Szóval tudjuk, hogy ő ilyen típus, ha tele van fölös energiával, elküldöm kocogni egyet és minden rendbejön. :D Utána érdekes módon már semmi nem zavarja, ami ilyen kis hülyeség lenne.
2020. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nálunk is ez a helyzet 😊 én jól el vagyok itthon is, nekem annyira nem durva ez a jelenlegi helyzet,de ő nagyon jarkalos típus, nehezen viseli a bezartsagot. Most,hogy kevesebb időre,úgymond “randi szeruen” találkozunk és minőségi időt töltünk együtt, már nem olyan kis szorszalhasogato,bár meg csak pár nap telt el az utolsó incidens óta 😅
2020. máj. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!