Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Általában mi a megcsalás oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi a megcsalás oka?

Figyelt kérdés
Saját példát is leírhattok.
2020. ápr. 23. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Szia.

Én azert csaltam sajnos meg a volt pasim kétszer is mert nem volt jó vele a szex. Nem jött rá azota se viszont csak szakítás lett a vége a dolognak.

21/L

2020. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs általában.

Mindig konkrét esetek vannak.


Megbánta.

Megunta.

Nem kap elég figyelmességet.

Vágyik a változatosságra.

Szexuálisan, szellemileg nem kielégítő a házastárs.

Alapvetően csajozó/pasizó természetű.

Van, mikor csak az alkalom szüli a tolvajt.

Van, mikor minden rendben, de becsap a ménkű.

2020. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én előbb szákítok mindig és csak utána kezdek mással... Amúgy teljesen egyértelmű hogy azért mert van vmi amit nem kap meg a kapcsolatban. Sokszor meg nincs is kapcsolat... csak azt hitte az egyik fél...
2020. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak majdnem-megcsalás volt 2x de visszafogtam magam. Ok: nem jó szex, prioritási listán sokadik voltam. Azóta szakítottam.
2020. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem valami hiányzik tartósan az adott kapcsolatból, vagy figyelem, vagy szex, vagy megértés stb... a lényeg, hogy valami hiányérzet van a megcsaló félben, amit mással igyekszik pótolni. Lehet, elsőre nem is akarja konkrétan a párját megcsalni, nem úgy indul, de aztán oda lyukadnak ki.
2020. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szex hiánya

Szeretet figyelemhiány

Megunás

Ellaposodás

2020. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaltam, mert megfojtott a viselkedésével és nagyon rossz volt az ágyban. Én meg bemeséltem magamnak, hogy nekem ez a sors jár, amíg le nem feküdtem mással. Utána szakítottam.
2020. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Bármi lehet, tényleg. Ismerek olyat, ahol a csaló fél maga mondta, hogy a kapcsolattal minden a legnagyobb rendben, a párja tökéletes, de ő egyszerűen poligám beállítottságú és nem tud máshogy lenni, ezt ő maga se érti.
2020. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

En még nem csaltam meg a barátomat soha de szerintem ezek az okai:

Szex nem jó

Kevés szex

Túl sok ideje van vele

Nem is szereti

Megszokásból van vele

Fél továbblépni mert azt hiszi nem talál mást

Talált egy jobb partnert

2020. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
-Makacsság az egyik fél részéről. Semmiben nem hajlandó kompromisszumot kötni. - Nem azonos irányú, szintű fejlődés. Nem csak nagyjából egy szintről kell indulni, fejlődni is együtt kellene.
2020. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!