Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy felhivott egy regi baratom hogy a jelenlegi parom (4eve vagyunk egyutt) megcsalt xy al. A parom azt mondta hogy ez nem igaz, viszont rakerdeztem xyal hogy valoban megtortent e es o azt mondta igen, le is irt nagyjabol reszletesen mindent, marmint a korulmenyeket. Viszont a parom allitasa szerint meg csak beszelo viszonyban sem volt soha xyal, szerinte csak irigysegbol szeretne tonkretenni a kapcsolatunkat. Szeretnek a paromnak hinni, mivel ot szeretem, bizom benne, viszont ez a tortenet most nagyon megrengette mindkettonk lelket :(

2020. ápr. 20. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nehez lenne elkepzelni hogyha reszleteket elmondott hogy hazudna !

A parod persze hogy nem oszinte !!

2020. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A kérdéses időpontban tudod, hogy merre volt? Kettő szava egy ellenében, akinek abszolút nem érdeke, hogy kidobd... Én azért minimum elgondolkoznék.
2020. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

A csaj és egy haverod is állítja hogy megtörtént. Ha bízol bennük, vagy legalább a haverodban, ha a nőben nem is, akkor tudod hogy lenne e értelme hazudniuk. Hmm? Lenne?

Párod persze hogy tagadja, lehet csak egyszeri alkalom volt, vagy részegek voltak. A legjobb az lenne ha szuneteltetnetek, es megmondanad neki hogy vagy elmondja az igazat es megbocsatasz, vagy elhagyod. Persze ha elmondja is elhagyhatod, de sakkban tartani jo ez a trükk. Ha szeret lehet bevallja ennek hatására. 😀 Egyébként mikor történt állításuk szerint az eset? Az en baratom mikor megcsalta az exet mar csak néhány hónapig voltak utana együtt.

2020. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
A régi barát honnan tudja, hogy megcsalt és pont azzal, akivel? Bár ha részleteket is írt, én is azt mondom, hogy nem valószínű hogy hazudna. Én egyszer voltam hasonló helyzetben, odaálltam a párom elé, hogy ha nincs titkolnivalója, akkor szeretném látni az üzeneteit (itt gondolok mindenre, ami erre alkalmas: facebook, insta, viber, sms, email, stb), akár a megadott személlyel is. Ha nem mutatja meg és olyan szöveggel jön, hogy "ő is elkérhetné a te telódat" és társai, akkor ott helyben szakítanék. De lehet felkészült és kitörölt mindent addigra. Végső esetben megkérem a "szeretőt", hogy küldjön screenshotot bizonyítékként.
2020. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
61%
#3! Milyen csaj? Nekem nem jött át, hogy a kérdező milyen nemű!
2020. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na szoval. 22eves lany vagyok :D az a barat jelenleg xy egyik baratnojevel van egyutt, xy elmondta a lanynak hogy lefekudt a parommal, a lany elmondta a regi baratnak, o pedig nekem. Xy egyebkent 17eves ami durva, mert ez a szexeles elvileg ket eve tortent amikor o 15eves volt a baratom pedig 21... a lenyeg hogy nyilvan utana erdeklodtem, hogy ki is ez a kislany pontosan, es megtudtam olyat, hogy mas fiukrol is terjesztette hogy megdugtak ot, pedig nem.
2020. ápr. 20. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos hogy elhinném ezt a storyt...De azért járj utána a dolgoknak.
2020. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2éves story. Ne hagyd, hogy bekavarjanak a kapcsolatodba, szard le
2020. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan mint a Kegyetlen játékok című film. Ne hagyd hogy tönkretegyék a kapcsolatot.
2020. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a hasznos valaszokat! Kiderult vegulis az igazsag. A parom nem csalt meg. A kislanynak volt tul elenk a fantaziaja, ugyanis egy iskolaba jart meg anno 2eve a parommal, es a parom nagyon tetszett neki de ez viszonzatlan volt, igy szeretett volna ugymond “bosszut allni”. Hihetetlen hogy vannak ilyen beteg emberek, de a lenyeg, hogy feny derult az igazsagra, es megnyugodhattunk :D
2020. ápr. 22. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!