Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erkölcsi szempontból van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi szempontból van felelősségem az alábbi helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy "kapcsolatom" egy nővel, inkább tekintettem rá közeli ismerősként mint barátnőként, ilyen barátság extrákkal. Megbeszéltük, hogy egyikünk se akar komoly elköteleződést viszont a monogámia mindkettőnknek fontos volt. Viszont egy buliban leitta magát és megcsalt, mivel nem voltak komoly érzéseim iránta ezért ez nem zavar de a megbeszélt monogámiához nem tudta magát tartani ezért nem akartam tovább folytatni úgyhogy külön irányban haladtunk tovább.

Mivel pajzsmirigy problémái vannak én meg szeretem az elővigyázatosságot, fogamzásgátló mellrák gumit is használtunk. Na most az ominózus bulin gumi nélkül sikerült meghúzatnia magát és ahogy a nagykönyvben van írva be is csúszott az a nem várt terhesség.

Az nem kérdés közöttünk, hogy mikor lett terhes. Ennek ellenére elvárást támaszt aziránt, hogy segítsek neki a gyerekben mivel nem akarja elvetetni (ami szerintem szép dolog de nekem ehhez már semmi közöm, mivel nem enyém a gyerek és még a terhesség kiderülése előtt szétmentünk). Nyilván nekem nincs közöm ahhoz a gyerekhez és nem is lesz, mégis számomra fura, hogy van egy alaptalan reménye ezzel kapcsolatban az irányomba.

Udvariasan de határozottan közöltem vele hogy nem fogok vele apásat játszani. Meg akarja tartani a gyereket de nélkülem nyilván nem tudja felnevelni, más gyerekét meg tuti, hogy nem fogom nevelgetni.

Ennél az utolsó beszélgetésünknél a végén már elég sok mindennek elhordott és olyanokat mondott, hogy kihasználtam a bajban pedig otthagytam.

Mivel nem éreztem iránta különösebben semmit a megcsalással nem bántott meg, a nem kívánt terhesség miatt sajnálom de különösebben nem izgat a dolog és tuti nem fogom bevállalni ezt.

Viszont mint külső szemlélőket kérdezem tőletek, hogy szerintetek jogos a felháborodása és tényleg lenne valamiféle erkölcsi kötelessége segíteni őt?

Bocsi ha hosszú lett.



2020. ápr. 14. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok apuka! Ugye tudod, h a gumi sem 100%-os? Meg az idő sem biztos, h mikor esett teherbe. Mivel te (is) dugtad, így lehet te vagy a boldog apa, ez majd a DNS vizsgálaton kiderül. Addig meg imátkozz.
2020. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha valóban a tiszta igazságot írtad le, akkor semmi közöd a gyerekhez, sem a nőhöz.

Amit a #11. írt, az még igaz is lehet...

2020. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ne légy balek! Ez nagyon durva. Egészen hihetetlen.


N

2020. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja rólad, hogy kicsit egyszerű, buta vagy, és megpróbál behúzni a csőbe. Mondjuk lehet, igaza is van, a kognitív képességeidet illetőleg.
2020. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 11-es ír azt érdemes átgondolni,de amúgy meg nem...
2020. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Amit a 11-es ír az hülyeség, még az imádkozni szót se tudja leírni.
2020. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

11-es ennyi erővel a fogamzásgátló sem 100%-os 🧐😬 érdekes módon nekünk sosem volt semmi baj a gumival... persze nem az olcsó rossz minőségűt kell meg venni hanem a normális középkategóriát!

De ezt könnyen tudtad volna ellenőrizni (és amugy kell is) hogy aktus után a guminak nincs semmi baja! De amugy ha rendszeresen vette a fogamzásgátlót akkor hogy eshetett teherbe?? (Valószínűleg nem vette...)

2020. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Válaszolók!

Ugye tudjátok, hogy 100%-os védekezési mód nincs? Ha eddig nem tudtátok, akkor vegyétek tudomásul. Esetleg kérdezzétek meg az orvost. Van viszont védekezési mód, ami SZINTE 100 %-BAN KIZÁRJA a teherbeesést!

Gizike nem gőzeke...

2020. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!