Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Értelmes felnőttek (35f,32n)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes felnőttek (35f,32n) között lehet kellemes egy szeretői kapcsolat?

Figyelt kérdés
6 éve ismerem az egyik kolléganőmet(Nem vagyunk közvetlen munkakapcsolatban,úgy hetente 1szer találkozunk 10prce munka miatt,40km-el arrébb lakik). Nagyon jókat beszélgetünk,szoktunk a messengeren is. Hasonló a gondolkodásunk is meg külsőleg is tetszik. Mostanába azt veszem észre egyre lazább velem,mintha nyomulna kicsit,meg olyan kiéhezetten néz rám. Arra gondoltam lehetne köztünk egy szeretői viszony(mivel én házas vagyok),kicsit földobnánk egymás hétköznapjait.( Ha egyedülálló lennék talán még bevállalnám hivatalos kapcsolatra is). Lehet ezt kivitelezni intelligensen,cirkusz meg csúfkodás nélkül.(ha megunjuk vagy nem akkora élmény akkor,abbahagyjuk és minden megy a régiben? (elsősorban hölgyek válaszaira lennék kiváncsi)
2020. ápr. 12. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy csak dugni akar veled, vagy ott van benne a remény, hogy idővel elválsz és kapcsolatot alakítasz ki vele.

Én saját magam nevében azt tudom írni, hogy nem lennék nős pasas szeretője. Nekem nem felelne meg az, hogy ide is meg oda is dugd a "becses" szerved. Ehhez nem lenne gusztusom.

2020. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig lutri. Van ugye az a mondas h megerne egy ajtocsapkodast. Mindenkinek azt javasolnam h mielott szeretoi kapcsolatba kezd, merlegelje h meger-e ennyit egy szeretozes h esetleg valas lesz a vege es bukja a hazassagat. Mert ha olyan az "ertelmes holgy" h megharagszik, vagy mindent akar, siman donthet ugy h megkeresi a nejed es boritja a bilit.
2020. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szeretői viszony mindig veszélyt hordoz. Főleg ha valaki (vagy mindket fél) parkapcsolazban él, házas. Gondold át megeri-e kockáztatni, illetve "cserben hagyni" a feleségedet. Ha rossz a házasság korrektebb kilépni és azzal szexelsz, akivel jól esik.

Én voltam házas, sosem leptem félre, megtehettem volna. Aztán elváltam. Utána több szeretői viszonyom volt szingli és férjes nőkkel is. A szeretői viszony csak két intelligens ember közt működhet, akik tudják helyén kezelni és tudják miről is szól a dokog. Én az akkor hölgyek nevét azóta sem közöltem senkivel, sírig viszem bármi is lesz. Hiszen a nőt tisztelem nem csak szex, előtt és közben, hanem utána is. Ez a minimum.

De gondold át mert egy véletlen szerelem és egyre messzebb mentek, aminek csak bukas lehet a vége, amikor jogosan fognak "szemétládának" hivni. Biztos, hogy ezt erdemli a feleséged? Barmilyen is, kizárt! Ezt tedd mérlegre, vagy gondold at forditott helyzetben. Ha belefér hajrá, de ha nem..

Ez a privát velemenyem.

34/F

2020. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En ismerek olyan hazasokat akik annyira felnek hogy a legjobb nöket is kosarazzàk.

Nem szerelemböl vannak hanem vagyon miatt meg közös vallalkozas miatt a felesegükkel es azt nagyon nem akarjàk kockara tenni.

2020. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoval racionalisan mérlegelnek. Altalaban ha csak az asszony a kockazat hogy elhagyja vagy balhe lesz azt ugy beszoktàk vàllalni.
2020. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, nem tudod Te milyen mérges tud lenni egy szomorú, szerelmes szerető. Illetve azt sem tudod, milyen könnyen válhat a legkeményebb nőből is szomorú szerelmes dühös szerető. A legveszedelmesebb ellenfél.
2020. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes felnőttek, de nem képes kilépni a szarráment kapcsolatból.. Ejha.


Hát, én biztos nem mennék bele ilyesmibe.

2020. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogj bele. Szimpatikusak vagytok egymásnak. Mi van, ha az egyik oldalròl hirtelen több lesz mint szimpátia. Ha szereted a feleséged, ebbe meg belezùgsz? Nem hinném, hogy kellemes élmény. Vagy ő beléd, és nem tudja majd kontrollálni magát, zsarol vagy vmi. Egy szerelmes nő is lehet veszélyes. Szőval csatlakozom, rengeteg veszélyt hordhat. Nem éri meg a kockázatot.
2020. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagyok, az elmúlt 2 évben számtalanszor lett volna okom a felesége elé tárni a kis beszélgetéseinket.

De nem tenném sose. Pedig csak hülyít. Akkor se tenném. Mert szeretem. Viszont amennyi kígyó nő van, nem is értem, hogy bízik meg bennem ennyire. Bennem bízhat, képtelen volnék neki ártani. De ezt ő honnan tudja?

2020. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem utolso lehet nem benned bizik hanem a felesegeben hogy ha boritanàl is akkor se lépne le a pàrja max balhézik egyet aztàn ennyi. Vagy ha lelépne, se érdekli. Nö mindig van alapon.
2020. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!