Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasik miért kezdenek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kezdenek el kalandozni, miután megcsalják őket?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem állja meg a helyét?


Van egy barátom, akit megcsalt a barátnője. Azóta folyamat lajkolgatja minden lotyó képét, és szerintem azon van, hogy minnel több lányt megfektessen. Ezt miért csinálja? Mert amúgy nagyon szerette a barátnőjét. Nem mondanám azt, hogy bepotolja az elvesztetegett időt és azért csinálná.. Nem tudom.


2020. ápr. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell csodálkozni.
2020. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez nyilvánvalóan nincsen így, nem lehet tipizálni ennyire.


Van akinek hónapokig és évekig nincsen semmi.


Igen, olyan is van amiről te beszéltél, ez is valamilyen kompenzálás akar lenni, illetve a figyelmének a fókuszálásának a terelése is benne lehet, de ezt így kijelentni mindenkire nem lehet és nem is szabad.

2020. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Azóta folyamat lajkolgatja minden lotyó képét"


Ne haragudj de ez éppen semmi. Olyan mintha látnál egy tál jó szaftos pörköltöt, azt is lájkolom ha éhes vagyok.

2020. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz tőle ha megcsalták?
2020. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes viselkedés egy férfitól, hosszabb kapcsolat megszakadása után.


Hogy miért?

- bizonyítani akar a volt nőjének: "Látod, látod, én már találtam is új nőt, te meg ott fogsz egyedül megrohadni ahol vagy!"

- kell a 'mindennapi betevő'


És jó is, hogy kitombolja magát, mielőtt belekezdene egy új komoly kapcsolatba.


33N

2020. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 szakítást pl??
2020. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyasmit tudok elképzelni, hogy most megingott a hite, és úgy gondolja, úgyis minden nő lotyó, akkor meg már tök mindegy, és csak szexet keres most.
2020. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Feleségem megcsalt , elváltunk.

Azóta 1 partnerem volt....és komoly kapcsolatot keresek. Szóval kerüljük az általánosítást.

2020. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LazyJones ***** válasza:
Nem kezdtem el.
2020. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!