Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyam aki evekig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyam aki evekig nem vette eszre hogy megcsalja a parja?

Figyelt kérdés
Mi nem hidegultunk el, szuletett volt mar egy ujszulott es jott kesobb egy ujabb csemete. Eltunk szepen. Kiderult hogy ezek az evek alatt, azaz negy evig szeretoje volt a paromnak. Mindvegig amig terhes voltam, szultem, gyereket neveltem
2020. márc. 17. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek már több gyereke is van, és fiatal lányokkal beszél le alkalmi kapcsolatokat.
2020. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

2 eve lassan,hogy szeretoje vagyok/voltam (mert be szeretném fejezni mar) egy nős pasinak! Nem értem ensem , hogy nem vette meg eszre a felesege, mikor hajnal 4-ig nallam volt aztan ment haza hozza rengetegszer! Nem ertem! Vagy ilyen hulye primitiv szerelmes vagy nemtudom komolyan:D

En anno a volt paromat masfel honapnyi csalas utan lebuktattam! Nemhogy evekig netudjam meg! Akit evekig csalnak es nem vagja le hogy mivan annak baj van az agyaval! Szerintem!

2020. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy van. Másfél éve semmit nem vesz észre a feleség.
2020. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyet. Olyan munkája volt, ami miatt utaznia kellett, így mindig megtudta oldani az időt a szeretővel, fel sem merült a gyanú. Három évig tartott ez, majd úgy bukott le (többek között), hogy a gyerekének az osztályfőnöke épp abban a városban és épp ott járt, ahol apuka kulccsal bement a szeretőhöz. Tanárnéni naívan megkérdezte anyukát, hogy lakik-e rokonuk xy városban, mert apuka oda ment be kulccsal... :D Utána anyuka elkezdett figyelni és apuka lebukott.
2020. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hehh persze hogy van. Én közel 4 éve csinálom.
2020. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szomoru, mikor nok a legegyertelmubb jeleket nem veszik, nem akarjak eszrevenni. Kivulallokent mindig latom. Megcsalas elott, hogy a ket ember viszonya mar reg egyoldalu.
2020. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Én sem vettem észre, hogy megcsal az exférjem. Nálunk nem voltak jelek...ugyanúgy a tenyerén hordozott, mint mindig; sosem rejtegette a telefonját, nem volt lekódolva, nem vitte magával mindenhova; a hétvégéket mindig együtt töltöttük, stb. Szóval sokáig a világ legnagyobb balekjának éreztem magam. Nagyon profin csinálta. Utólag persze megtudtam pár dolgot, de a mai napig nem gondolom úgy, hogy gyanakodnom kellett volna.


33N

2020. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 eve vagyok szereto. A pasim a nejet a tenyeren hordozza. Telefonon csak o hiv. Torli a hivast. Semmi oka nincs a felesegenek gyanakodni.
2020. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El ne higgyétek már, hogy egy feleség nem sejt semmit!!! Én is TUDOM, hogy megcsalt nem egyszer (vagy megcsal még mindig) és sosem vágtam hozzá, fogalma sincs arról, hogy nagyjából mindent tudok!!! Marhára nem mindegy, hogy valaki feleség, vagy csak barátnő. Vagy szerintetek annyira egyszerű egy válás??? Az nem csak annyi, hogy szeded a cuccodat! Az Isten áldjon már meg titeket szeretőket, hogy ennyi ésszel vagytok szabadlábon és még (rosszabb esetben) szaporodtok is. :D Még ti mondjátok a feleségekre, hogy naivak és vakok?! Atyaég... :DDDD

Én olyanokat tudok és olyan helyről/forrásból, hogy a büdös életbe nem gondolna rá a pasim (hogy honnan tudok dolgokat), mikor minden beszélgetést megsemmisít és még a telefonja is kódolva van. Annyit elárulok, hogy nem pletykából indulunk ki és nem egy parfümből, vagy rúzsfoltról az ingen, mint a filmekben...

#2/8 a baj a te fejedben van, nem épp az eszedért kefélget a pasid...

2020. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!