Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondtátok/elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtátok/elmondanátok a másik félnek, hogy megcsalja őt a párja, ha ti lennétek az akivel megcsalja?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lenne hozzá képem, de előbb utóbb megtudja. A barátságnak már úgyis vége, de ha vagy olyan gerinces mond meg, kivéve ha a sráccal/csajjal ti együtt maradnátok mert így őt is elveszíted.
2020. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha én az után tudom meg, hogy van párja, hogy mi összefeküdtünk, akkor igen. Erre már volt példa, és rögtön felkerestem a csajt, hogy elmondjam neki.

Ha úgy mentem bele az egészbe, hogy tudtam, mire vállalkozok, akkor egyrészt nem mentem volna bele, másrészt meg nem is szólnék.

2020. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,hiszen semmi értelme. Ha megharagudtál a srácra attól még nem marad Melletted ha beárulod. Aki belemegy ilyen kapcsolatba vállalnia kell a mellékszerepet. És azt is ga ideig-óráig tart. Ha pedig tartós lesz beszélhen erről a pasi.
2020. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy nem szokásom a barátaimat hátba szúrni, azaz házi nyúlra nem lövünk, ha feltéve, de meg nem engedve előfordulna az az eset, hogy nincs tudomásom arról, hogy az illető hölgy a barátom barátnője, akkor nem beszélnék róla, hiszen


ad 1. én független vagyok, így azzal fexem le, akivel akarok

ad 2. ebből kifolyólag én nem csalok meg senkit, ellentétben az illető hölggyel, tehát nincs elszámolnivalóm senkivel.


A hölgy tehet vallomást, ha akar, de engem hagyjanak ki belőle.

2020. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!