Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit vált ki egy nőből ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vált ki egy nőből ha megcsalja a szerelme? Vagyis ha összetörik a szivét, azt hallottam, hogy van hogy évekig nem heveri ki és "megutálja"a férfiakat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az ember nemétől, hanem a személyiségétől függ. Persze, van olyan, aki onnantól megutálja a férfiakat, de ha itt gyk-n körülnézel, férfiból még több ilyet látsz; "az össze nő k..rva", "kihasználnak, aztán eldobnak", "mindegyik csak a pénzre hajt"... stb.

A lényeg, hogy mindkét nem képviselői közt találunk minden lehetőségre példát, és ellenpéldát is.

2016. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem csaltak mar meg, 6 ev egyutteles utan. Szakitottam, a ferfiakat nem utaltam meg, igyekeztem nyitott lenni, de eleg bizalmatlan vagyok. Tehat nincs bennem massziv ferfigyulolet, szeretnek normalis parkapcsolatot, tudom, hogy azert, mert kifogtam egy csalfat meg nem minden ferfi diszno. De nagyon nehezen nyilok meg, mindig ott van a felsz bennem, ezen meg sokat kell dolgoznom azt hiszem. :(
2016. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem nyåron csalt meg a fėrjem, vålunk is.

Ilyen fåjdalmat, haragot, gyűlöletet soha nem ėreztem mėg, de egyre könnyebb.

Most, hogy sajnos ėrdekelt vagyok a tėmåban, måsoktôl azt hallom, minimum 1 ėv, de van, akinėl több ėv volt, mire kiheverte.Bizalom? Az nem tudom lesz-e, de ha tûl leszek ezen, szeretnėk normålis pårkapcsolatot.

2016. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!