Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan győzzemmeg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzemmeg a férjemet, hogy legyen őszinte?

Figyelt kérdés
Viszonya volt. Ő azt mondta, hogy 2 hétig tartott, azonban a lebukáskor már több, mint 7 hónapos kapcsolat volt. Azóta is tagadja és bizonygatja az igazát. Miért nem lehet őszintének lenni, ha állítólag rendbe akarja hozni a dolgokat? (A telefonjában találtam a nőről képet, ami akkor készült, más jelek is voltak) A viszony alatt terhes voltam, 3 hónapos volt a lányunk, amikor kiderült. Nekem ebben az időszakban lett volna a legnagyobb szükségem a férjemre. Azóta eltelt egy kis idő, de még mindig nem tudtam feldolgozni. Nem tudok aludni, állandoan az jár a fejemben, hogy nem őszinte azóta sem.
2020. márc. 7. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Őszinteségről, szeretetről, tiszteletről senkit nem lehet meggyőzni észérvekkel. Valaki vagy őszinte vagy nem. Ha nem, akkor soha nem is lesz az. Tartósan hazudozni, átverni is csak azt lehet, aki hagyja.
2020. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bence_ ***** válasza:
86%

Akkor őszinte amikor rájön, hogy neki az jó.

Mind 1 ő milyen az a lényeg, hogy te hogyan érzed magad.

2020. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Van kulonbseg megcsalas es megcsalas kozott. Alapvetoen sem hive sem ellenlabasa nem vagyok a megcsalasnak mert nem az en titulosom itelkezni de egy not megcsalni akkor amikor terhes-az mindennek a legalja.
2020. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Pedig nem meglepo, hgy terhesseg alatt tortennek a megcsalasok, mind evolucios, mind szexualis okbol(valszeg a 2 osszefugg btw).

Evolucio: terhes not minek dugni, hiszen ott mar nem lehet sikeres megtermekenyites.

Szexualis: a terhesseg vege fele mar nincs kedve a nonek dugni, hat ilyenkor keres a ferfi olyat, akinek van.

2020. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

,,Evolucio: terhes not minek dugni, hiszen ott mar nem lehet sikeres megtermekenyites.''


Az ilyenek miatt megy el a kedvem a szüléstől, meg a párkapcsolatoktól is. Mégis ,hogy lehet így hozzá állni valamihez ?

2020. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Nem csodálom, ha sok nő nem akar gyereket és szingli marad, amíg a férfiak így gondolkodnak. Aztán megy a sírás, hogy nincsenek normális nők, meg mindegyik csak a karrierrel van elfoglalva.

Nem éri meg férjhez menni, ha úgyis megcsal, elhagy, ki tudja milyen betegséget hoz haza.

Aztán válásnál meg kapálózik a gyerekért, akivel előtte napi max 10 percet ha foglalkozott.🤮

2020. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi ezaz evolucios baromság ? Evolúció? Mit tudhatsz Te az evolúcióról , aki itt a gyakori előtt vered a farkad? Tudod számomra mi az evolúció? Erős, okos, megbízható férfi, aki soha nem tenne hasonló kijelentést. Hányinger elkapott amúgy mióta ezt a választ elolvastam. Nem is tudok erre mit mondani komolyan.


Csak azt tudom mondani, hogy a jó Isten mentsen meg attól, hogy egy gyakorikerdesek.hu-n regisztrált férfi szerű valamivel össze találkozzak - persze tisztelet a kivételnek. Komolyan brutális amit itt egyes férfiak csinálnak. Ha lehetne IP alapján keresném meg néhányukat, és záratnám elme gyógyintézetbe. Nő gyűlölőek, megcsalás pártiak, lekezelő lúzerek, azok a típusok akik rabszolgának néznek egy nőt, mintha alanyi jogon járna nekik. Ez borzasztó.


Kérdező: azt kell mondanom, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ha valaki a terhesség alatt csalja meg a párját, az valóban undorító dolog. És nincs rá magyarázat.

Még ha valaki 20-30 év után botlik meg, azt mondom megér egy beszélgetést. Bár én nem tudnám megbocsájtani akkor sem, de én ilyen tipus vagyok. Nekem a hűség mindennél fontosabb. De itt tényleg az elején vagytok. Ha most ilyen, és van szíve terhesség alatt csalni, mi lesz majd 5-10 év múlva ? Gondolkodj előre inkább, mint hogy az ő ,,őszinte válaszával". Szedd magad össze anyagilag, lelkileg, egzisztenciálisan is.

2020. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodom így és megvetem férfitársaimat. Sokszor megéltem már társaságban, hogy a nagymenő csávó átvitt értelmű szexuális poénjain nevetgéltek édesen a lányok (vallásosak is), én pedig uncsi voltam számukra. "Olyan kis édes", "olyan jó" és ennyi.
2020. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Főzz neki olyan kaját, amit nem szeret.
2020. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolat elején vagyunk. Több, mint 12 éve házasok vagyunk.
2020. márc. 7. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!