Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az alábbirol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbirol?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvastam már arról, hogy (legyen az no vagy férfi) valójában nagyon gyakran azért történik megcsalas, vagy legalábbis felrekacsingatas, mert az illető onbizalomhianyos?
2020. márc. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A gerinctelenséget mindegy milyen köntösbe bújtatjuk. Gerinctelenség marad.
2020. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ez így félig igaz. Inkább úgy szokott kinézni, hogy van egy bizalomhiányos fél. Adott egy harmadik fél aki ezt megérzi és kihasználja. A harmadik fél elkezdi neki bókolni, ami azt fogja eredményezni, hogy az önbizalomhiányost teljesen az ujja köré csavarja. Akinek pedig ráadásul megfelelési kényszere van sokkal nehezebben mondd nemet mert teljesíteni akar és fél konfrontálódni.
2020. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abszolút mosom a kezeim, sosem tettem ilyet, és lekopogom velem sem. Én is gerinctelen dolognak tartom, de nem ez volt a kérdés.
2020. márc. 5. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. márc. 5. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Attól még, hogy bevonod a szart cukormázzal, még szar marad.

A hűség csak és kizárólag döntés kérdése, semmi másé. Se az önbizalomhiány, se az elhanyagoltság, se semmilyen más indok nem mentség és nem kifogás rá.

2020. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor én még egyszer szeretném tisztázni. Se nem mentséget, se nem kifogást nem keresek. Ez egy kérdés volt, nem vagyok érintett a temaban, csupán a hattertartalmara voltam kiváncsi.
2020. márc. 5. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, ez van.
2020. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!