Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Mit tegyek? Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
A legfeltűnőbb indok, hogy a telefonját úgy őrzi, mintha a föld ehyik legértékesebb dolga lenne, egy másodpercre sem hagyja magára, pisilni, fürdeni is magával viszi, éjjel eldugja a párnája vagy az ágy alá. Reggelente több mint 1 órákat van a fürdőbe, azt mondja vécén van, de a wct sose hallom hogy lehúzza, ha meg megyek utána én, üres a wc, ergo szerintem nem a dolgát végezte. Mielőtt kijön a fürdőből pedig csak megnyitja a csapot annyi időre amennyi nem alkalmas egy kézmosásra (ergo nagyon rövidre). Ha nincs itthon és írok neki, látom, hogy fent van, de soha nem ír vissza. Vagy csak nagyon nögvenyelősen. Fontos dolgokról nem tudok vele beszélni, mindent magamnak kell megoldjak, soha nem figyel rám. Annyi foglalkozik velem egész nap hogy mielőtt lefekszik aludni, megpuszil és elkántálja szeretlek szót. Ennyi. Mintha mások sokkal fontosabbak lennének neki mint én. Olyan mintha már nem érdekelném. Sokszor inkább elmegy kiverni (azt hiszi hülye vagyok és nem tudom) minthogy hozzám nyúlna. Mindig mondja hogy idegesítem. Szarul eseik ez az egész, mert a lelkemet kiteszem érte, szeretem, mindent megcsinálok neki, arany élete van mellettem. Tény és való, hogy piros betűs napokon durván hisztis vagyok, de ez nem ok a megcsalásra nem? Az a baj, hogy nem tudok elköltözni tőle mert teljesen tőle függök. Az egész életem, a karrierem, az eddig az asztalra letett dolgaim adtam fel érte, hogy ne legyen öngyilkos mikor az előző párját rajtakapta a legjobb haverjával. De ha tudja milyen érzés ha megcsalják akkor miért csinálja? Vagy ez nála egy hobbi? Mindigis csalfa volt, de váltik állította mikor összejöttünk, hogy azóta már megváltozott. Kutyából mégsem lesz szalonna? Mit tegyek? Hogy tudnám kideríteni hogy igaz e a sejtésem? A telefonját nem tudom megnézni...
2020. márc. 5. 07:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Bolond egy párod van. Sose bírnám ki, hogy a semmire kiverjem, mikor ott van mellettem egy nő!

Lassan kezd el a jövődet építeni. Nélküle. Kicsit spórolgass..

2020. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

De Kérdező, akkor menj Tesco kasszába, vagy bármi, ami átmenetileg ad pénzt! Kezdj el gyűjteni, egzisztenciát felépíteni! Ennél a nagy semminél a Tesco kassza is jobb, bármennyire is nem a végzettségednek felel meg.

Áll két lábra, az a legfontosabb!

2020. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!
2020. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!