Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Mit tegyek? Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
A legfeltűnőbb indok, hogy a telefonját úgy őrzi, mintha a föld ehyik legértékesebb dolga lenne, egy másodpercre sem hagyja magára, pisilni, fürdeni is magával viszi, éjjel eldugja a párnája vagy az ágy alá. Reggelente több mint 1 órákat van a fürdőbe, azt mondja vécén van, de a wct sose hallom hogy lehúzza, ha meg megyek utána én, üres a wc, ergo szerintem nem a dolgát végezte. Mielőtt kijön a fürdőből pedig csak megnyitja a csapot annyi időre amennyi nem alkalmas egy kézmosásra (ergo nagyon rövidre). Ha nincs itthon és írok neki, látom, hogy fent van, de soha nem ír vissza. Vagy csak nagyon nögvenyelősen. Fontos dolgokról nem tudok vele beszélni, mindent magamnak kell megoldjak, soha nem figyel rám. Annyi foglalkozik velem egész nap hogy mielőtt lefekszik aludni, megpuszil és elkántálja szeretlek szót. Ennyi. Mintha mások sokkal fontosabbak lennének neki mint én. Olyan mintha már nem érdekelném. Sokszor inkább elmegy kiverni (azt hiszi hülye vagyok és nem tudom) minthogy hozzám nyúlna. Mindig mondja hogy idegesítem. Szarul eseik ez az egész, mert a lelkemet kiteszem érte, szeretem, mindent megcsinálok neki, arany élete van mellettem. Tény és való, hogy piros betűs napokon durván hisztis vagyok, de ez nem ok a megcsalásra nem? Az a baj, hogy nem tudok elköltözni tőle mert teljesen tőle függök. Az egész életem, a karrierem, az eddig az asztalra letett dolgaim adtam fel érte, hogy ne legyen öngyilkos mikor az előző párját rajtakapta a legjobb haverjával. De ha tudja milyen érzés ha megcsalják akkor miért csinálja? Vagy ez nála egy hobbi? Mindigis csalfa volt, de váltik állította mikor összejöttünk, hogy azóta már megváltozott. Kutyából mégsem lesz szalonna? Mit tegyek? Hogy tudnám kideríteni hogy igaz e a sejtésem? A telefonját nem tudom megnézni...
2020. márc. 5. 07:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez elég egyértelműnek tűnik.

Megcsal igen.

Nagyon durván padlót fogsz majd ha ennyire függsz tőle.

2020. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha lenne rá bizonyítékod, akkor mit tennél ellene? Most hangsúlyozod sokadszorra, hogy nem tudsz elköltözni. Akkor meg nem mindegy?

A leírásból szerintem a megcsalás a legkisebb probléma, amit leírsz a teljes megvetés részéről irányodba, a szeretet, tisztelet hiánya, ami nélkül egy kapcsolat megcsalástól függetlenül is kuka, szerintem. Ő már nem akar veled lenni, csak gondolom kényelmes neki valamiért, esetleg sajnál, mert tudja, hogy nem tudsz elköltözni.

2020. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 zol56 ***** válasza:
100%
Nem kell a telefonját nézegetned. Az egy magánszféra. Jobb lenne ha találnál rajta valamit? Azt döntsd el boldog vagy, vagy nem. Ha nem akkor szereted annyira, hogy vele maradj? Ezek olyan dolgok amit csak Te tudsz. Ha nem teszel semmi a dolgok csak rosszabbak lesznek, mert mitől is javulnának. Ja és nem kell feláldoznod semmit a másikért. Aki ezt elvárja vagy természetesnek veszi ott már azért sok kérdőjelet hagy az illető maga után. Úgy gondolom a bizalom részedről már nam nagyon van meg...
2020. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Jaj Kérdező...saját magadat sodortad ebbe a helyzetbe sajnos. Hogy gondolhattad, hogy jó ötlet feladni mindenedet egy labilis emberért, aki ráadásul egy másik nő miatt akart öngyilkos lenni? Sosem bántotta ez az önérzetedet? Ennek a pasinak te mindig is csak egy pótlék voltál szerintem.


A többiek már leírták, ez így kuka. Tényleg ne agyalj hülyeségeken! Hát nem tök mindegy neked, hogy azért csalfa, mert ez a 'hobbija', vagy mert gyerekkorában csúnyán nézett rá az óvónéni?? Neked tök mindegy. Nem vagy boldog, szenvedsz mellette.


Minden energiádat arra fordítsd, hogy kitaláld hogyan tovább, hogyan tudod megoldani az életedet nélküle!

Fel a fejjel! Csak előre nézz! Kérj segítséget családtól, barátoktól!

2020. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolati magányban vagy, társas magány - leírásból nekem úgy jött le. Többi választ nem olvastam... Őszinte beszélgetés az illetővel... Azt érdemes eldönteni jó -e ez így számodra a továbbiakban is...
2020. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelmű,hogy megcsal,vagy meg akar csalni,hogy nem tisztel téged,hogy nem szeret téged.

Azon járjon mostantól az agyad,hogyan tudsz a leghamarabb elköltözni tőle!

2020. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kapcsolat akkor is egy nagy kalap szar, ha nem csal meg, bár tuti megcsal, mert egy ilyen jellemű ember nem változik meg senkiért, nettó hazugság az egész. Hogy lehetsz ekkora lábtörlő, de komolyan? Szarba se vesz, megaláz, ahol tud, idegesíted, ennek ellenére is futsz utána, mint valami nyomorult pincsi, mit kell még csinálnia, hogy kilépj ebből a szartengerből? Minek kell még történnie ahhoz, hogy visszavedd az uralmad az életed felett? De komolyan..
2020. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem úgy alakultak a dolgok mikor hazaköltöztem a világ másik feléről, elég sok emberrel beszéltem hogy biztosra menjek, hogy el fogok e tudni itt helyezkedni külföldi papírokkal, és hát nem úgy alakultak a dolgok ahogy az tervezve és ígérve lett. Családom sajnos nincs, aki tudna nekem segítséget nyújtani valamiben, vagy lelki támaszt, egyedül vagyok. És nagyon nehezen találok munkát, ez a legnagyobb probléma. Igazából nem tudom miért, de jobban érezném magam, ha tudom hogy kivel csal meg és milyen fajtában, mert valahogy mégis megnyugodnék, mert most csak így lebegek a tudatlanságban. Köszönöm mindenkinek aki valamilyen formában tudott segiteni.
2020. márc. 5. 11:02
 19/23 A kérdező kommentje:

#17


Az az igazság hogy kicsit tartok is tőle, ha ideges akkor nagyon el szokott durranni az agya, engem még nem fenyegetett meg soha hál istennek, kezet sem emelt rám még,de szoktam mondani hogy hú de megcsapkodnálak. Főleg mikor felidegesítem. Az exbarátnőjét is fenyegeti hogy megöli őket meg stb. Lehet eddig is ilyen volt, csak most kezd em felszállni a rózsaszín köd és ki yílni a szemem

2020. márc. 5. 11:07
 20/23 A kérdező kommentje:
Javítás: szokta mondani
2020. márc. 5. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!