Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elévülhet a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elévülhet a megcsalás?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadnátok, ha egy nap elétek állna a párotok és azt mondaná, hogy jópár évvel ezelőtt többször is volt egyéjszakás kalandja? Tudnátok úgy venni, hogy most már mindegy, rég volt, fátylat rá?

A párom szerint felejtsük el, nem érti, hogy mi ezzel a gond. Szerinte kár volt elmondani. Szerintem viszont nem elmondani volt kár, hanem megtenni és éveken keresztül becsapni.

Mit gondoltok erről?



2020. márc. 1. 14:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy miért pont most mondta el."


Mondjuk kérdezd meg tőle.. Szoktatok azért beszélgetni?

Vagy csak a vetítés megy. Engem speciel érdekelne ez is, meg az oka is. x évig nem volt fontos elmondani és éltetek együtt ugyanúgy tovább, most meg hirtelen előjött a lelkiismerete?


hm, ki tudja, mit nem tudsz még..

2020. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt akarta, hogy ne legyen titkunk egymás előtt. Sokat beszélgetünk, de ezt a kis apróságot eddig elfelejtette elmesélni. Fogalmam sincs, hogy fogok-e tudni még úgy nézni rá, mint régen.
2020. márc. 1. 21:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindenki tudja,hogy a nőknél nincs elévülési idő .Még sokkal kisebb dolgokat is évek múltán a férjük fejéhez vàgnak.

Sajnos hidd el,már semmi sem lesz olyan,mint azelőtt,lehet ezzel együtt élni,de nem biztos,hogy megéri.

Sokat elmond arról,hogy milyen ember a férjed valójában.

2020. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12# "Azt akarta, hogy ne legyen titkunk egymás előtt."


Ez azt szokta jelenteni, hogy miközben ő közben folyamatosan az ellenkezőjét teszi, tőled azért elvárja, hogy ne legyenek előtte titkai. Legtöbbször pont az ilyenek döfik hátba az embert, ezek a "lelki társak"

Annyira jellemző... Ez ugyanaz, mint a féltekenykedés, mint amikor előbb utóbb úgyis a (látszólag) féltékenyebb fél lép félre.

2020. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a “párod”.
2020. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Évek óta mit bizonyított?

Ezt gondold végig.

És az sem mindegy,hogy pontosan mik voltak akkor a körülmények,amik oda vezettek,hogy megtegye.


A megbocsájtás nagy erény.

Az ember követ el hibákat,es ha beismeri,az már pozitivum.

2020. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, a párom 50 éves lesz, gondolom kapuzárási panik, vagy fene tudja. Fiatalabb vagyok, pörgősebb, nem lehetett oka panaszra, hogy mashol kell keresnie, amit otthon nem kap meg. Azt mondta, hogy igazán nem dobhatom el a tökéletes hazasságunkat a botlásai miatt.
2020. márc. 2. 07:41
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

# 14-es válaszában egyébként nagy igazság van, sokan nem szokták látni az összefüggéseket.. :)


Jelen esetben is ezzel a "ne legyenek titkaink egymás előtt" = ő akart most ezzel valamiért könnyíteni, és pont ő hazudott erről neked évekig.. Nem te.


Arról h félrelépett, valószínűleg nem te tehetsz, (ez jó vagy rossz, te döntsd el) benne zajlott valami.


"Azt mondta, hogy igazán nem dobhatom el a tökéletes házasságunkat a botlásai miatt."

- Erre inkább nem írok semmit, számomra sokat elárul önmagában egy ilyen kijelentés az ember jelleméről. Ugyanis igen, hibázunk néha, de számomra ott kezdődik az őszinte szeretet, hogy ha már tüskét rakok a másikba, akkor nem mérgezem ilyen mondatokkal tovább ( elvárás van már a mondandóban is..), hanem akkor önzetlenül elfogadom a másik döntését az én hibám miatt. Azt is ha nem tud felülemelkedni a fájdalmam, amin okoztam, és számba veszem, hogy talán nem én vagyok neki a legjobb, talán lehetne más, aki nem bántja úgy meg, mint én... De látom ezek benne fel sem merültek, inkább az elvárások vannak, mintha neki ez járna..)


Na meg nyilván nem olyan tökéletes és csodálatos, ha már félrelépett és mást keresett, és ha már hazudozott neked évekig.. Azt is el tudom képzelni, hogy akár ki akarja nyitni a házasságot, akármi. (nem hiszem h ok nélkül pont most mondta el továbbra sem.. hacsak nem az, hogy emésztette évekig a bűntudat ami sot tört elő.)

2020. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen még az első kapcsolatban. Több év után csalt meg, jóval később mondta el. Azt hittem el meg tudom bocsátani, de nem ment.

Ezt viszont neked kell érezned, van akinek belefér ez, másnak nem. De bárhogy is döntesz, utána már ne hozd fel a dolgot.

Én mondjuk biztosan véget vetnék az egésznek a helyedben

2020. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Elég szemét húzás hogy most mondta csak el..Milyen érdekes hogy mszerinte mivel régen történt ez nem tud fájni a másiknak...Adj időt magadnak,éld meg,érezd át a történteket,és után a dönts..Ismered ezt a számot,pontosan erről szól! :-)

[link]

2020. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!