Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elévülhet a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elévülhet a megcsalás?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadnátok, ha egy nap elétek állna a párotok és azt mondaná, hogy jópár évvel ezelőtt többször is volt egyéjszakás kalandja? Tudnátok úgy venni, hogy most már mindegy, rég volt, fátylat rá?

A párom szerint felejtsük el, nem érti, hogy mi ezzel a gond. Szerinte kár volt elmondani. Szerintem viszont nem elmondani volt kár, hanem megtenni és éveken keresztül becsapni.

Mit gondoltok erről?



2020. márc. 1. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul esne, hiába történt nagyon régen, elgondolkoznák azon, hogy szerelmes-e egyátalán belém jelenleg, hiszen,ha megcsalt akkor szerelemmel biztosan nem vonzódott hozzám, ha akkor velem maradt amikor mással járt kufircolni akkor biztosan nem a szerelem/szeretet miatt maradt velem. Talán megszokásból, komfortzóna elhagyása, új kapcsolatba nem akart kezdeni, engem ismert már akkor és tudta azt, hogy mire számíthat tőlem és rengeteg indok, hogy miért maradhatott velem akkor amikor mással kufircolt.


Elbizonytalanodnák, hiába történt évekkel ezelőtt. Ez nem jelenti azt, hogy nem jobb, hogy tudom, mert legalább átgondolnám a dolgokat.

2020. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

ez nem jog, hogy bizonyos cselekedet elévül.


A bizalmam eljátszása nem idő kérdése, hanem tett kérdése.

2020. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

2#


lemaradt.


F

2020. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem évül el. Én kiakadnék és szerintem szakítanék.
2020. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

" ha egy nap elétek állna a párotok és azt mondaná, hogy jópár évvel ezelőtt"...


Engem inkább az érdekelne, hogy miért most, jó pár évvel később mondta el? Csak nem elkezdtetek gondolkozni, vagy tervezni a jövővel kapcsolatban mostanában?

2020. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Max annyi "szabály" van, hogyha megbocsájtasz és ő valahogy kiengesztel akkor többet nem szabad felhozni a megcsalást. A tranzakciohoz lehet ezt hasonlítani. Ha megtortent akkor nincs utána reklamalas.


Viszont, ha nem tudod megbocsajtani és nem is tudsz bízni benne, akkor el kell gondolkodni, hogy külön utakon folytassátok az életeteket.


És persze a körülmények is számítanak. Egy görbe este történt megcsalást még lehet egy botlasnak tekinteni, de ha tudatosan csinálta, akkor az nagyobb baj.

2020. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kapcsolat előtt történt, semmi közöm hozzá. Vagy a kezdeti ismerkedés alatt.
2020. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem a kezdeti ismerkedés alatt. Évek óta együtt voltunk. Nem tudom, hogy miért pont most mondta el. Egyik nap azt hiszem, hogy már el tudtam engedni a sérelmet, a másik nap meg ordítani tudnék és legszívesebben itthagynék mindent. Tökmindegy, hogy 5 éve történt. Megpróbálok megbocsátani, de nem tudom, hogy fog-e sikerülni.
2020. márc. 1. 17:20
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha éveken át valaki megjátsza magát, az ne akarjon velem kapcsolatot. Egyáltalán, semmilyet se. Nem, nem évül el, sőt, minél később mondja el, annál kevesebb az egyén gerinctartalma
2020. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
akkor én is csinálnék egyéjszakásakat. kiikszelném a dolgot
2020. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!