Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem beszéltem még erről a férjemmel, nem igazán tudok mit mondani, nagyon nehéz lenne nekem.

2éve veszítettük el 3 éves lányunkat, van egy 3 éves gyermekünk még aki miatt ezt az egészet próbáljuk kibírni.

Helyzet az hogy megláttam a telefonjában néhány sms váltást egy nővel.

Először semleges téma volt, majd a férjem megkérdezte hogy szereti e a férjét, a nő mondta hogy igen de azért ez és ez a probléma közöttük.

Majd a nő vissza kérdezett hogy szeret e engem, amiből kiderült hogy nem, csak tisztel.

Férjem elkezdett panaszkodni hogy nincs sex, és hogyha mégis van mit kap tőlem... ahogy fogalmazott az meginkább rosszul esett,

"1 hete is megkapargattam hajnalban" (sajnálom, este hamar elalszom, és nem tetszik ha alvás középén felébreszt)

Nem tudom mi a szándéka, de úgy érzem akarhat valamit a nőtől, vagy magam sem tudom. Mondta a nőnek hogy sok felesleges ideje elmegy arra hogy más lányokra gondol a munka helyett..

Persze a nőben kellemesen csalódtam, nem adott alá szerintem lovat.

Azt mondta hogy ébresszük fel a tüzet, vegyen virágot, menjünk kettesben moziba.

Segítsen a házimunkába hogy ne én fáradozzak munka után. Viszont a férjemben borzalmas nagyot csalódtam. Egyelőre nem mondok neki semmit egy óriási veszekedés lenne, és talán úgy érzem hogy ő akkor el is költözne.


2020. febr. 27. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Fektessetek energiát a kapcsolatba, ha te is úgy érzed, hogy van még miért piszkálni a parazsat, ha egyátalán van még.

Kezdjetek el újra randizni, próbáld meg elcsábítani, beszélj vele a kapcsolatotokról, próbálj meg evvel nem foglalkozni és csak vedd ezt úgy, hogy megtudtad azt, hogy egyátalán nem boldog a kapcsolatotokban, nyilván, ha Ő nem boldog akkor te sem lehetsz az, ezért párkapcsolat.

2020. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak a párod nem gondolkozott el komolyan azon amit a nő írt neki és nem vesz 180 fokos fordulatot akkor ennek a kapcsolatnak lőttek. Igazából ha már egy kapcsolat ennyire kihül onnan nem nagyon van visszaút sajnos.

Szerintem igen is azonnal meg kellene ezt beszélnetek, mondjuk még mielőtt ténylegesen megcsal. Szépen elmondod neki, hogy együtt változtatni tudtok ezen, kidolgoztok egy tervet arra, hogy hogy ébresszétek fel újra a tüzet. Már ha a párod hajlik erre. De én ehhez már nem fűznék nagy reményeket ha eddig eszébe sem jutott ez és nem próbálkozott megjavítani. Hogyha balhézik rajta, nem akar változtatni akkor én válnék. Az, hogy a gyerek ilyen lapos, megcsalással teli párkapcsolatot lát a lehető legrosszabb neki. Ha a gyerek érdekét nézed akkor nem állítasz elé olyan kapcsolatot példának ahol nulla érzelem van, a párod nem törődik veled és kifelé tekintget.

2020. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Létezik nő és férfi között barátság, például ha mindkét fél le van kötve és tisztelik vagy szeretik a párjukat. Ilyen esetben nagy segítség lehetnek egymásnak, mert van kivel megosztani a problémákat.

Ne vegyed rossz néven ezt az üzenetváltást, viszont erős figyelmeztetésként igen.


Ha hallgat a nőre, akkor meglátod, fog kedveskedni neked a párod. Ami nagyon fontos, hogy ezt viszonozzad. Érezzed, hogy számítasz rá, fontos neked, stb.

Ami kifejezetten fontos, hogy legyen heti 3-4 szex. Neked erre nincs igényed, ezt megértem, de a férfiaknak igen. Így működünk.

Viszont te vágysz az intimitásra.

A férfi a szex által képes intimitásra, neked meg kell az intimitás a szexhez. Azaz, fel kell vállalnod, hogy sokszor vele vagy, még akkor is, ha nem mindig vágysz rá. Ez fog segíteni a dolgok rendezésében.

2020. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Nem bírok elaludni emiatt, nagyon frusztrál! Én úgy érzem hogy bár a nő talán, nagyon talán korrekt, de erről a barátságról soha nem hallottam. Mondjuk egyről sem. Fogalmam sincs honnan ismeri. A férjem pedig abszolút nem korrekt velem szemben.

Én úgy érzem akar ettől a nőtől valamit, vagy egyáltalán minek kérdezte hogy szereti e a férjét???!!! Nem mindegy neki?

2020. febr. 27. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért mondta a másiknak, hogy nem szeret, mert meg akarta dönteni. NEm mondhatta hogy szeret, mert akkor minden esélyét elbukta volna
2020. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

voltam hasonlóban. Bele dugtam én is a fejem a homokba, hagytam elsz*aródni én is a kapcsolatot, ami kb ilyen helyzethez vezetett, mint a tied..


Én azt csináltam, hogy először szakítani akartam, mert egyértelmű volt számomra, hogy ennek tit vége.. Tényleg eltávolodtunk, és ez ennek a következménye volt, hogy más nő fele nyitott kicsit,vagy hogy panaszkodott. (Persze h panaszkodott, tényleg elhidegültünk már egy ideje, jogos volt..)


Először nem mondtam el neki, hogy láttam én is eltitkolt beszélgetést ( nem volt benne semmi olyan, vagy megcsalás konkrétan, de erős érdeklődés a másik felé igen... amiről nekem nem beszélt).


Szóval szakítani akartam, mert beláttam, hogy ez így neki is xar, csak amx nem képes/mer kilépni, itt ülünk a posványban.. De ő nem akart szakítani elmondtam ekkor mindent, de nem akarta, hogy emiatt vége legyen.


Félretettem a gőgömet én is, és sokat dolgoztunk, hogy ne szakítás legyen a vége.

Ez nyáron volt.. A legnagyobb hullámvölgy ez volt amúgy. Még együtt vagyunk, és sikerült javítani. - De ez egyedül nem megy, ahogy ő se tudott amíg én nem voltam felé nyitott, és ő is hiába próbálkozott, míg én voltam lelkileg bezárva előtte... Küszködve meg erőltetve semmi nem megy.


Én az alap problémáról ülnék le vele beszélni, hogy a jelenlegi ellaposodott, eltávolodoott helyzeten ami van, hogy akartok javítani.- Már ha akartok.. Ennyi. (HA nem partner, akkor bizony itt a vége, ez 100%..)

2020. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Unom ezeket az egy oldalú kérdéseket, nincs itt a párod sem, ennek mi értelme, hogy a háta mögött teszed? Így sosem derül ki az igazság és hajlamos vagy elhinni amit mondanak.
2020. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne haragudj az előbb írtakért, csak én is elveszítettem a gyerekem, próbálj meg aludni!
2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz aludni, nézd meg ezt a filmet:


[link]

2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te hogyan állsz a gyász folyamatával?

Hasonló tragédia ért bennünket is több mint egy évtizede. A nejemet szó szerint el kellett cipelnem terapeutához, aki évek alatt hozta helyre, és nekem is sokat segített.

Egyszerűbb talán máshol keresni a boldogságot, mint a meglévő kapcsolatot megjavítani. Így gondolhatja a férjed.

2020. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!