Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek rólam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam, a helyzetről? Csak őszintén!

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy elég sok lány utálhat mostanság engem,mert egy fiú megcsalta velem a barátnőjét és valószínűleg kezd kiszivárogni a dolog,itt semmi nem marad titokban. Nagyon sokszor visszautasítottam a barátnője miatt,ez az 1 volt amikor nem ment,utána is keresett de nem mentem.. Ez az egy is azért volt,mert én megszerettem ezt a srácot és nagyon hiányzott, de ezt ugye nem köthetem senki orrára hogy nem egy érzéketlen r*banc vagyok aki csak úgy rámászik mások barátjára és nem is mentség.Mellesleg a csaj előtt pár hónappal úgy volt hogy mi összejövünk.. Bánt,ha belegondolok,hogy akik tudnak erről mit gondolnak rólam, de ezt már nem tudom kikerülni sajnos bármennyire bánom és nem rám vall..

2013. nov. 6. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben nem foglalkoznék azzal ki mit gondol rólad. Aki ismer az tudja milyen vagy, aki meg nem az lényegtelen. Az igazat tudod, és lépj tovább.
2013. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ribi vagy, nincs ezen mit szépíteni. Miért nem hagytad, hogy a disco-ból hazavigyen valaki egy menetre, pont az kell akinek van barátnője... (Persze a srác sem jobb)
2013. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az érzelmeknek nem lehet parancsolni, azok pedig nem válogatnak, hogy foglalt e az illető vagy sem :( Biztos hogy kiderülne? Hisz a srácnak gondolom nagyon nem érdeke, hogy kiderüljön...


Biztos kapsz majd itt leoltásokat, de csak azért, mert sokan nem voltak még ilyen helyzetben, vagy jóval erősebb az akaratuk. Én nem ítéllek el, én is szerettem már bele foglalt fiúba/férfiba, és hát megtörtént a dolog, volt akivel csak egyszer (őt nagyon szerettem), és volt akivel évekig tartott (őt is nagyon megszerettem).

2013. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. elfogadom a kritikát,de épp ez a lényeg az egészbe,hogy nekem nem a szex hiányzott,nem azt akartam,hogy valaki lerendezzen,hanem az érzelmek miatt nem tudtam már visszautasítani,aztán ő folytatni is akarta velem ellentétben nem bánta meg,de akkor már elküldtem..

nem védeni akarom magam, írjátok a véleményeket!

2013. nov. 6. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:

En mindig azt mondom, hogy engem nem tart el senki, nem tesz le kenyeret az asztalomra igy a velemenye se erdekel masnak. Lehet gondolni szepet, rosszat, a lenyeg az amit en tudok magamrol es tudom, hogy en ki vagyok.

Termeszetesen nem a legszebb dolog volt ami tortent de ahogy mas os mondta fennebb az erzeseknek neha nehez parancsolni, es mielott mas vadolna teged jobb ha a pasit is figyelembe veszik mert a szexhez ket ember kell.

Ettol meg nem vagy ribi. Ne zavarjon, hogy mas mit mond, ne vadold magad mert mar ugyis megtortent.

2013. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!