Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Mondjatok, hogy igazam van!!! Ahová befér egy harmadik személy ott nincs szerelem. Mindegy hogy csak szexre de akkor is
2020. febr. 26. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez igaz. Egy kapcsolatot két fél hozott létre, ugyanez a két fél is szükséges ahhoz, hogy a kapcsolat megromoljon.
2020. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nálam így van. Másoknál lehet máshogy, de ha én szeretek valakit nem jut eszembe mással megrakatni magam.
2020. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem feltétlen, van olyan barátom aki nyitott kapcsolatban él évek óta a barátnőjével és szeretik egymást.
2020. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkülönítik a szexet és a szeretkezést akkor talán belefér.

Ez szerintem pár függő.

De ha belegondolok abba hogy ilyen történne akkor undorít a gondolat hogy valaki más is lefekszik a párommal.

2020. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha monogám kapcsolatban élnek, és az egyik fél a másik háta mögött csal, akkor így van.

Ha eleve megbeszélték, hogy nyitott kapcsolatban, vagy poli kapcsolatban élnek, akkor nem.

2020. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Emberfüggő, én pl nem így működök.
2020. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg nem így van. 🤷‍♀️
2020. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
A férfiak külön tudjak választani a kettőt.
2020. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Ahová befér egy harmadik személy, ott mindig van valami gond, valami hiány a kapcsolatban. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs szerelem, de én saját tapasztalatból kiindulva azt mondom, hogy nálunk már nem volt.
2020. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igaz, legalábbis én így fogom fel. A másik fél meg nem érdekel, mert nekem itt ér véget egy kapcsolat
2020. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!