Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távol kellene tartanom tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol kellene tartanom tőle a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom (27) láthatóan beleszeretett egy másik férfiba, aki a bátyja haverja. A családom, a munkatársaim és a barátaim szerint távol kell tartanom őt a pasastól és akkor elfelejtődik ez. Elméletileg megcsalás nem volt eddig, de már bevallotta hogy többet érez iránta mint barátság.



Mit gondoltok?


Igaza lehet anyámnak, hogy ha egy nő szerelmes akkor ott vége és nekem már ez a halálos ítéletem? Mert úgyis megtalálják a módját hogy együtt legyenek?



34F, lány 27L, pasas 30F


2020. febr. 21. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő időpontja is megvan?

Ha igen, akkor minimum toljátok el.

Ülj le őszintén a paroddal és kérdezd meg mit akar. Eltiltani nem tudod a pasastol és értelme sincs. Ha a párod úgy dönt, hogy a kapcsolatotok fontosabb, mint egy fellángolás, akkor együtt, közösen helyre kell hoznotok a dolgot. Újra randizgatni, újra beleszeretni a másikba. Ebben az esetben magától kell úgy döntenie, hogy megszakítja a kapcsolatot a másik ferfivel.

Ha nem akarja helyrehozni, akkor nincs mit tenni, el kell engedni.

2020. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod távol tartani, ha ő úgy dönt, hogy táplálja ezt az érzelmet. És nem is kell.
2020. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Minden évben ki írod ugyanezt ? Érdekes, a résztvevők nem is öregednek...

2020. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13, nagyon komoly. :D

Kár volt értelmes választ adnom, sebaj, talán valaki majd megfontolja, ha rábukkan a kérdésre.

2020. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szórol szóra ugyanaz a sztori😂
2020. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ez kemény.Epp válaszolni akartam, de így atertekeltem. Koszi 13-as😂
2020. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34 évesen nem anyád tanácsaira kellene hallgatnod. Amúgy a "kapcsolatnak" vége. Én a helyedben a menyasszonyt elküldeném az új pasasnak. És a helyedben azonnal felszednék agy jó külsejű 22 éves csajt és el is venném feleségül. Próbálj meg férfiként viselkedni, és nem széttagódni azon magad, dugja-e más a menyasszonyod. Vagy már dugják vagy hamarosan fogják.
2020. febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha most tavol is tudnád tartani a pasitól és elfelejti,akkor majd jön a következő, aztán a következő és így tovább. Ez egy ilyen típusú nő, van ilyen. Le kell pattintani.
2020. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akar, hát menjen. Általában ilyenkor a 2 szék közül a padlóra szoktak esni ezek a csajok, de meg is érdemlik.
2020. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bas.zki egy évre pontosan ugyanazt a sztorit kopipészt... :D :D
2020. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!