Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire reális, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális, hogy valaki csak a gyerekek miatt marad benne a házaságban?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy olcsó kifogás
2020. febr. 12. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
#10 így már értem a frusztráltsagod
2020. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A családban volt olyan nő, aki azert nem vált el, mert az egyik gyereke kilátásba helyezte, hogy ha elhagyja az apját, akkor őt többé nem látja. Vagyis megtagadta volna a saját gyereke. Ezt nem volt hajlandó kockáztatni.

Így ez a nő a házasságában élte le a hátralévő életét. Boldogtalanul. Úgy, hogy ki se állhatta a férjét. Már mindegy, mert meghalt. Nem egy happy end.

2020. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Én pl a már 18 körüli gyerekeimnek nem akartam csalódást okozni és ezért húztam 4 évig a válást. A szeretőm kitartóan várt rám, mert én előre közöltem vele hogy nem akarok válni,de ő meg úgy gondolta hogy így is jó neki. 8 éve együtt vagyunk és eddig csak egyszer veszekedtünk egy kicsit.Minden happy.
2020. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem anyukám nem akart kilépni miattam, hogy ne nőjjek fel apa nélkül. Anya volt a családfenntartó apának alkalmi munkái voltak de azt is csakis cigire költötte. 18 voltam amikor anya megelégelte és kivágta. Nagyon jól tette.


És itt vagyok én a szerencsétlen, aki hisz benne hogy a férje megváltozik és nem fogja újra megcsalni de legbelül tudom hogy nem fog. Másfél éves a gyerekünk nagyon szereti az apját és nem akarom kitenni a válást követő dolognak. Válás után a férjemet teljesen megváltoztatná anyósom és csak azzal tömnék a fejét hogy én ilyen meg olyan vagyok. Nem akarom hogy ezen menjen keresztül. Ezért inkább tűrök ameddig tudok. Nem a legjobb példa...

2020. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori, pedig a gyerekeknek ártanak ezzel a legtöbbet.
2020. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
14 -es. Te szegény drága..Szerelmes vagyok beléd így ismeretlenül is.
2020. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az! Az én szüleim elváltak, utána olyan sz*rözön ömlött rám amit mások egész életükben nem éltek át. A nejemet kinem álhatom, de a gyerek miatt kitartok. Sok múlik azon ki milyen környezetből jövünk a tapasztalataink alapján cselekszünk, nem akarom hogy bármi hasonlót átéljen ő is.
2020. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!