Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderül egy bizonyos idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderül egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés

Kiderül akkor is a megcsalás,ha csak a szerető és a félrelépő tudja?

Akkor is,ha már nincs köztük viszony...


2020. febr. 4. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül derül ki. Ha csak a két fél tud róla, és meg tudják úgy oldani időben és helyen, akkor nem kell kiderülnie. Egyik barátnőm van ilyen helyzetben, nekem elmesélte, mert tudja, hogy sosem árulnám el, náluk pl. 8 éve megy anélkül, hogy bárki más tudna róla.
2020. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok évig ment. Két hónapja vége. Egy hétvégi házikóba jártunk ki. Csak ketten tudtuk. Egyikünknek sem érdeke, hogy kiderüljön és nem is fog sohasem.
2020. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy sok év után miért lett vége?
2020. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Elenyésző esetben derül csak ki, akkor főleg ha a megcsaló kezdő, és bevallja. A rutinos tudja hogy a végsőkig tagadni kell és még azon túl is.
2020. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Akkor a titok nem titok😊 ezt szürtem le zömmel.

Hát igen egy véletlen elszólás stb. benne lehet.

Hát úgy látszik rizikós,ha nem egyedülállóként kezd bele az ember.


12-es 8 év után miért lett vége? Nagyon hosszú idő még egy párkapcsolatban is. 8 év után a döntésképtelenség játszott szerepet? Vagy?

2020. febr. 5. 13:23
 16/20 anonim ***** válasza:

10-es voltam.

Amit ketten tudnak, az már nem titok. Amit felvázoltam, lebukási lehetőségek, nyilván falun vagy kisvárosban esélyesebb, mint mondjuk Budapesten. De még ott sem zárható ki.


Még egy eset van, amikor jó eséllyel nem derül ki: ha mindkét félnek érdeke, hogy ne derüljön ki. Ha két ember egymás szeretői, de nem szeretnék, köztük ez tisztázott, de nem szeretnék, hogy boruljon mindkettejük családja, akkor ők hallgatni fognak.

Bár, ilyenkor, ha két - a saját kapcsolatában - elégedetlen ember egymásra talál, akkor előbb-utóbb inkább össze kéne jönniük.


Rokonságban történt ilyesmi. Nem voltak konkrétabb értelemben vett megcsalások, csak a két házasságban elkezdett ismerkedni egymással a férfi és a nő, mert a saját házasságuk nem volt már jó. Mindketten szakítottak és összejöttek. De itt nincs vége, mert nem sokkal utána összejöttek azok ketten, akikkel szakítottak korábban. Tehát, tulajdonképpen mindenki párt cserélt. Az első felállásban is voltak gyerekek és az a durva, hogy a párcsere után is születtek gyerekek mindkét „új” családban. Ha ez nem a rokonságban történt volna, talán el se hiszem. De most legalább mind a két család jól megvan, mindkettő párocska boldogan él.


Az egyik feleség a rokonom csak a négy szereplőből, mielőtt azt írná valaki, hogy beltenyészet.

2020. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os

Ezerből egy van amit irtál a rokonságból!

De előfordulhat,nincs kizárva.

A többség a felépített életét nem rúgja fel,inkább beletörödik.

Tudom,hogy egy életünk van és azt éljük úgy ahogy szeretnénk,ahogy akarnánk,de nem mindig jön össze,különböző okok miatt.

2020. febr. 5. 15:38
 18/20 anonim ***** válasza:

14es

kb majd minden esetben kiderül, csak nem minden esetben tudsz arról hogy kiderült, mert a megcsaltnak érdekében áll nem borítani a bilit valami miatt...anyagiak,gyerekek stb...

2020. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
amúgy 6os voltam, sorry
2020. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. valaki kérdezte miért lett vége. Mégsem vége. Kibékültünk.
2020. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!