Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti utána járnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utána járnátok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kapcsolatom. Nem rég kiderült,hogy amikor kb. 1 éve voltunk együtt,akkor megcsalt a párom. Nem szívesen beszél a részletekről, de tudom,hogy egy másik városban volt és a pontos címet is tudom. Valamiért érdekelne hogy ki volt az a nő,akibe belemártotta a farkát... Nem tudom mit tegyek ennyi idő után. Elmondása szerint azóta nem tett ilyet... :(
2020. febr. 1. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, h kibe mártotta, hanem ,h te miért a nőt akarod meg keresni?Ha az én férj em/párom mártogatna másba, ot raknám ki nem a nő erdekelne.
2020. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdekelne a Facebook oldala vagy az Instagramrja ha van neki. Ott lecsekkolnám, de tuti nem mennék el a házához kukkolni. Nagyon ijesztő lenne.

Mond meg szerintem őszintén a parodnak hogy téged ez nyomaszt, tudni akarod ki eu a nő,meg azom ks agyaltál hogy elmenj hozzá,inkabn mutassa meg vala i kozossegi oldalom,értse meg, neked kell ez ahhoz hogy le tudd zárni az ügyet.

Szerimtem természetes hogy érdekel hogy milyen a másik nő.

2020. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!