Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti utána járnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utána járnátok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kapcsolatom. Nem rég kiderült,hogy amikor kb. 1 éve voltunk együtt,akkor megcsalt a párom. Nem szívesen beszél a részletekről, de tudom,hogy egy másik városban volt és a pontos címet is tudom. Valamiért érdekelne hogy ki volt az a nő,akibe belemártotta a farkát... Nem tudom mit tegyek ennyi idő után. Elmondása szerint azóta nem tett ilyet... :(
2020. febr. 1. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább annak járnék utána, hogyan tudnék kitörölni az életemből egy ilyen patkányt.
2020. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
92%
Nem, nem jàrnék utàna. Lexarnàm. Kidobnàm és tovàbblépnék.
2020. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Mi a fenének őrölöd az agyadat?! Ne akarj halottat visszahozni a temetőből!

Majd az lesz a vége, hogy - mivel nem hiszel a párodnak - megunja a féltékenykedésed és odébb áll.

Az utóbbi 3 évben látsz okot a féltékenykedésre? Mi a célod azzal, hogy látni akarod azt a 3 évvel ezelőtti nőt? Olyan sminket akarsz, mint az övé, vagy olyan hajszínt...? Gondolkozz és ne mérgezd a kapcsolatodat.

Ha mégis látsz okot a féltékenykedésre, akkor szakíts, de még ma, de ne gerjessz magadban okot a féltékenykedésre.

Az akkor volt, most pedig most van.

Ffi.

2020. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogy derült ki? Ennyi idő után... biztos nincs ott más is?
2020. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki!
2020. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Az engem is érdekelne, hogy hogyan derült ki...Úgy cselekedj, hogy attól megnyugodj. Mindegy, hogy az mások által helyes-e vagy sem. :)
2020. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Utánajárnék igen mert nagyon érdekelne. Volt is ilyen és k.vajó érzés volt mikor a hátam mögött összejöttek és tudtam hogy igazam volt. Pár hétig zombi voltam annyira fájt, aztán rájöttem hogy én vagyok a világ legszerencsésebb embere hogy elhúzott a bélbe :)
2020. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Attól még hogy csak ez az egy derült ki ott van a többi is, csak nem tudsz róla.
2020. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék utána, inkább szakítanék. 4 év röhejesen kevés idő, hogy erre a kapcsolatra több energiát kelljen szánni.


31n

2020. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nem érdemes ezzel fogalkozni, inkább élje az életét mindenki tovább, azaz tovább kell lépj. Miért fontos a cím, a hely? Felkeresnéd az illetőt? Mit mondanál, kérdeznél tőle?

Nem lenne értelme.

2020. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!