Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan másszak ki ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? Legfőképpen érzelmileg. Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet fogok kapni hideget-meleget...talán csak azért írok, mert nem tudom kinek elmondani, leírom hát ide :)

30as éveiben járó nő vagyok,gyerekekkel, párral, rendezett körülményekkel és bár az utóbbi években nem volt felhőtlen a kapcsolat, eszembe sem jutott soha félrelépni, sőt, el is ítéltem, aki ezt tette...Aztán egyszer csak derült égből villámcsapás , munka által megismertem valakit (szintén párkapcsolatban élő, kisgyerekes apuka)...részemről olyan érzelmek törtek felszínre, mint még soha (testileg, lelkileg, mindenhogyan)...nem tudom hova tenni. Lehet csak fellángolás, nem tudom, de egyszerűen nem tudok rajta felülkerekedni. Holott egyébként rohadtul nem erre kéne koncentrálnom. Persze a vonzalom kölcsönös, el is csattant jópár csók és egy alkalommal megtörtént az is...és egyáltalán nem bánom (tudom, ez nem szép dolog). Ő nem tudom, mit gondol, mert nem beszél erről..Pár naponta felhív , jókat beszélgetünk mindenféléről, néha pár üzenet, de semmi olyan (munka, hétköznapi dolgok)… Igazából csak jó lenne pár tanács, hogyan verjem ki a fejemből, hogyan felejtsem el ezt az egészet?! Ha nem hívna, akkor talán egyszerűbb lenne ... habár tényleg semmi célzás, vagy olyan irányú dolog nincs a beszélgetésben, csak baráti csevely...Nagyon messze lakunk egymástól, szóval találkozni nem találkozunk, de egy hónap múlva megint lesz néhány hét, amikor minden nap egy helyen leszünk több héten át...addigra szeretnék ezen túllépni, mert nincs értelme.. :/ Azt sem értem, hogy hogy lehet felnőtt fejjel valaki ilyen idióta, mint én..? Amikor az eszem nem tudja meggyőzni az érzéseimet?! Amúgy ő pont olyan férfi, akire mindig vágytam...Jöhetnek az ötletek, mert már csak pár hetem van, addigra valahogy el kell hidegülnöm tőle teljesen :D


2020. jan. 29. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Leghatékonyabban úgy tudsz valamelyes elhatárolódni, hogy elképzeled mi történne ha kiderülne hogy félrekeféltél. Hogy reagálna a férjed, miként állnál helyt egyedülálló anyaként. Ezeken töprengj mielőtt újra gerinctelen módon megcsalod a családodat.

Üdv: 32/N kisgyerekkel, 15 éves párkapcsolatban aki soha nem kockáztatná a családját azzal hogy más fszára ül.

2020. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ujvagyokitt12 válasza:
100%

Szia!

Neharagudj de nem értem ha mindig is ilyen férfira vágytál miért vagy a férjeddel? Attól h van gyerek nem muszáj életed végéig vele élned, főleg úgy h nincs vonzalom és nem vagy igazán boldog melletted. Csupán eléd a nyugodt hétköznapi életed. De erre lehet alapozni? Azon még nem gondolkodtál el vajon miért történt meg ez a másik férfival? Oka van annak h egy másik férfi karjaiban kerestél vigaszt.

2020. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!