Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan másszak ki ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? Legfőképpen érzelmileg. Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet fogok kapni hideget-meleget...talán csak azért írok, mert nem tudom kinek elmondani, leírom hát ide :)

30as éveiben járó nő vagyok,gyerekekkel, párral, rendezett körülményekkel és bár az utóbbi években nem volt felhőtlen a kapcsolat, eszembe sem jutott soha félrelépni, sőt, el is ítéltem, aki ezt tette...Aztán egyszer csak derült égből villámcsapás , munka által megismertem valakit (szintén párkapcsolatban élő, kisgyerekes apuka)...részemről olyan érzelmek törtek felszínre, mint még soha (testileg, lelkileg, mindenhogyan)...nem tudom hova tenni. Lehet csak fellángolás, nem tudom, de egyszerűen nem tudok rajta felülkerekedni. Holott egyébként rohadtul nem erre kéne koncentrálnom. Persze a vonzalom kölcsönös, el is csattant jópár csók és egy alkalommal megtörtént az is...és egyáltalán nem bánom (tudom, ez nem szép dolog). Ő nem tudom, mit gondol, mert nem beszél erről..Pár naponta felhív , jókat beszélgetünk mindenféléről, néha pár üzenet, de semmi olyan (munka, hétköznapi dolgok)… Igazából csak jó lenne pár tanács, hogyan verjem ki a fejemből, hogyan felejtsem el ezt az egészet?! Ha nem hívna, akkor talán egyszerűbb lenne ... habár tényleg semmi célzás, vagy olyan irányú dolog nincs a beszélgetésben, csak baráti csevely...Nagyon messze lakunk egymástól, szóval találkozni nem találkozunk, de egy hónap múlva megint lesz néhány hét, amikor minden nap egy helyen leszünk több héten át...addigra szeretnék ezen túllépni, mert nincs értelme.. :/ Azt sem értem, hogy hogy lehet felnőtt fejjel valaki ilyen idióta, mint én..? Amikor az eszem nem tudja meggyőzni az érzéseimet?! Amúgy ő pont olyan férfi, akire mindig vágytam...Jöhetnek az ötletek, mert már csak pár hetem van, addigra valahogy el kell hidegülnöm tőle teljesen :D


2020. jan. 29. 10:24
1 2
 1/12 Lachesys ***** válasza:
92%

ha a ferjed nem olyan, akire mindig is vagytal, minek mentel hozza?


nem fogod kiverni a fejedbol ezt a pasit, tok mindegy mit mondunk.

2020. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogod tudni kiverni a fejedből, főleg ennyi idő alatt. És ha mégis, azon fogsz kattogni, hogy mi lett volna, ha.

Nyilván senki nem mondhatja meg, hogy mit csinálj, de lehet, itt az ideje új életet kezdeni.

2020. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, amikor felhív legközelebb, akkor megmondod neki, hogy nem látod értelmét a kapcsolatotoknak, és szeretnél eltávolodni tőle. Ne hívjon, üzenjen..
2020. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt nem fogod elfelejteni.

30-as nőként még bőven benne vagy a szexuális kórszakban, ne csodálkozzál ezen ennyire. Sőt, pont ilyenkor van a legtöbb félrelépés. Főleg gyerek után. Nagyon nehéz egyszerre anyának, feleségnek és nőnek lenni. Ez utóbbi szokott leghamarabb megszűnni.

Viszont vágyad van rá, hogy megélhesd a nőiességed. Ezért, amikor feltűnik egy új lehetőség, aki megadja ezt neked, nehéz ellenállni.

Ugyanez jellemző az elhanyagolt asszonyokra.


Gondolkozzál el azon, hogy miért nem bántad meg és, hogy otthon min kéne változtatni, hogy több rés le legyen a pajzson .

2020. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

,,hogy otthon min kéne változtatni"


Ez volt a nap vicce. Biztos sok értelme lesz, és majd boldogan élnek ezek után , és soha többé nem lesz félrelépés ebben a házasságban.

2020. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Úgysem fogod tudni kitenni a fejedből, az érzések nem így működnek.

Inkább add át magad a vágynak.

2020. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt félrelépés , 15 év alatt... valószínűleg ezután sem lesz (fizikailag legalábbis)...Viszont ez most egy elég komoly érzelmi vihar nekem ... :( nem is látom értelmét jobban belebonyolódni, valószínűleg nem is fogok, de nem tudom hogyan győzzem le ezeket az érzéseket... :( de biztos az itt a baj, hogy én nő vagyok, lehet egy pasi ezt másképp gondolja, látja...
2020. jan. 29. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz jobban belebonyolódni? Ember, már nyakig benne vagy a szeretősdiben, pontosan tudod, hogy ebből csak úgy lehet kimászni, ha nem beszélsz vele többet, és tiltod. De nyilván tetszik a kis izgalom, a változatosság, ezért úgysem hagyod abba, és megint szétteszed a lábad csettintésre, tök mindegy mit írunk. Mondjuk meg is érdemlitek egymást, 2 hulladék ember, párkapcsolat és kisgyerek mellett félrekr ahelyett, hogy otthon megbeszélnék a problémákat.
2020. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Legszebb korban vagy,és tudod utána már csak álmodozni fogsz tudni egy ilyen helyzetről..Ha csak nagyon ritkán tudtok találkozni,és mindketten házasságban éltek,amin nem akartok változtatni,szerintem simán használd ki az alkalmat..Egy a lényeg,hogy ne jelentsen többet egyikőtöknek sem mint ami,és ne akarjátok gyakoribbá tenni..És azzal is számolj,hogy ha egyszer valamiképpen véletlenül kiderül,akkor viszont elég nagy lesz a baj a házasságodban...
2020. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Simán lehet hogy ez csak egy kis fellángolás és el fog majd múlni magától is..Egy a lényeg,ha meg is teszed,akkor számolnod kell azzal hogy tovább bonyolódhat a dolog,akár a te akár a pasi részéről,na és akkor jönnek a bajok..Ha csak szex,és egy szép emlék marad utána,akkor oké,de a családod is kockáztatod,ezt ne felejtsd el.
2020. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!