Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eskuvo elott szakitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvo elott szakitsak?

Figyelt kérdés

Igyekszem reszletesen elmeselni a tortenetet,bizva abban,hogy igy hasznos valaszokat kapok toletek.

Baratom edesanyja 6 evvel ezelott elhunyt,az edesapjat 2 eves koraban latta utoljara,azota nem kivancsi a fiara. Az anyja halala utan borzasztoan a padlora kerult, hatalmas tamasza volt a bajban a novere mellett egy toluk 3 hazzal odebb lako hazaspar,akikre azota is potszuleikent tekint.3 eve vagyunk egyutt,igy en csak a potszuleit ismerem. Baratommal 2 eve alberletben elunk a fovarosban, a potszulei kb. 300 km-re az orszag masik reszen,de kb. 2-3 hetente megyunk hozzajuk es ok is neha-neha jonnek hozzank. Hetvegen volt a baratom szuletesnapja,igy akkor is meglatogattak. Baratom penteken nem dolgozott,nekem meg tuloraznom kellett igy mondtam neki hogy kb. 9-re erek haza. Potszulei es 2 lanyuk (18 es 20 evesek) mar este 7-re odaertek hozzank. A lanyok az apjukkal elmentek vasarolni,az anyjuk nem akart menni,otthon maradt fozni vacsorat a baratommal. En azonban az elozetesen tervezettnel hamarabb hazaertem (8 ora korul).A legnagyobb megdobbenesemre arra, hogy a baratom szexel a potanyjaval. Totalisan lefagytam,hang nem jott ki a torkomon,azota is elottem van a latvanyuk.Miutan hazaert a csalad tobbi tagja nem emlitettem nekik meg mi tortent. Azota fogalmam sincs mit tegyek,az eszem szerint befejeznem vele a kapcsolatot,hisz mi a garancia arra hogy tobbet nem kerul ra sor. Szivem szerint viszont folytatnam,nagyon szerelmes vagyok bele. De ami a legfontosabb,hogy augsztusban lesz az eskuvonk,mar javaban szervezzuk,megvan mar a menyasszonyi ruham,az oltonye,lefoglaltuk az ettermet stb. Mit tennetek a helyemben?



2020. jan. 28. 14:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, ez nem lehet igaz 😀 A világon ilyen nincs, hogy valaki rajta kapja pótanyucival a párját vagy tök mindegy kivel és utána még azon gondolkozik, hogy hjaaajj de hát drága volt az öltöny 😂 Rendesen felbactad az agyam...
2020. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom..

Egyértelmű mi a helyes döntés számomra furcsa hogy ezen még gondolkozol! Azt a képet soha nem tudnám elfelejteni és nem is lennék hajlandó így tovább folytatni még ha annyira faj is hogy beledöglök!

2020. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2020. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Megtortent esetet irtam le, eszembe sem jutna ilyet kitalalni.

4.Igen,raadasul ugy egyeztunk meg, hogy az eskovo felet a potszulok,felet az en szuleim fizetik, ha mindezt lemondanank hatlamas anyagi veszteseggel jarna. Az oltar elotti megszegyenites nem az en stilusom, ilyet semmikepp nem csinalnek.

7.Eszrevettek, abbahagytak amikor beleptem, de a bejarati ajto a galeriaval szemben van, igy premier planban mindent lattam.

8. Potszulei 21 eves kapcsolatat ugy gondolom nem tisztem szetrobbantani, potapjanak nem fogom elmodani,majd a felesege beszamol neki rola ha ugy gondolja. A holmijai kidobalasat pedig borzaszto gyerekesnek tartanam,nem lenne melto hozzam. A naszutra 2-en fogunk menni,ott semmi keresnivaloja masnak.

9.Eszrevettek lasd a 7. valaszom.

10. Kozos alberletbol nem olyan konnyu egyik naprol a masikra lelepni.

12.Nagyon jol fogalmaztal,pont az az erzesem van,hogy beledoglok ha elhagyom. Az elmult par napban nem akartam forszirozni a temat,mert meg olyat mondtam volna hirtelen felindultsagomban, amit kesobb nagyon megbanok,de ugy dontottem,ha hazaer felhozom neki a temat es megprobalom megtudakolni tettenek az inditekait.

2020. jan. 28. 17:19
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

12-es vagyok.

Hallgasd meg és mérlegelj.

Csak akkor bocsáss meg ha tényleg eltudod engedni a történteket és nem lesz az az első vitánál hogy fejéhez vágod. Annak semmi értelme nem lenne. Én meghallgatnám és szünetet kérnék hogy tisztázzam magamba őszintén megtudok e bocsátani és újrakezdeni és újra bízni. Persze ehhez neki is kell tenni és akarni/bizonyítani hogy ez egy egyszeri botlás volt.

2020. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Lachesys ***** válasza:
100%

de uristen te mekkora labtorlo vagy. basszus ez a no egy rongy, alig tette ki a labat a csaladja az ajton, mar a baratod farkaba ult, a baratod meg ugy hogy tudta hogy egy ora mulva jossz es megcsokolod a potanyuci pinusat nyalta. jesus christ. ez a pofatlansag magasiskolaja. nehogy azt hidd, hogy ez egy egyszeri alkalom volt! jo esellyel evek ota tarto viszony, es ha azt latjak hogy ezek utan velemaradsz, meg annyira sem fognak leallni. es te ezek utan meg hozza tudnal erni ehhez az emberhez??? kit erdekel a penz???? es a no maga robbantotta szet a csaladjat, tudjak csak meg, basszus undorito amit muveltek. nem ertem hogy vannak ilyen onbecsules nelkuli, tarsfuggo nok, akik igy lemennek kutyaba egy fhasz miatt.


akkor eljetek boldogan, de azert tudd, hogy potanyuci pinaszafjtjat nyalogatod majd a ferjed peniszerol.


happy marriage!

2020. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
"Persze ehhez neki is kell tenni és akarni/bizonyítani hogy ez egy egyszeri botlás volt." Na ne viccelj! A saját házukban, miközben a pótapuka a gyerekekkel vásárolt, kufircoltak. Ez már hónapok, sőt talán évek óta tart. Kitudja hányszor fektette már a leendő férj a látogatásai alkalmával.
2020. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Lachesys ***** válasza:
87%
amugy tuti kamu, nincs olyan ember, aki ebben a helyzetben nem esik neki a baratjanak sot meg utana vegigmosolyogja a potapuciek latogatasat, aztan napokig nem hozza fel a temat mintha mi se tortent volna XD
2020. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Te akkora egy lábtörlő vagy, hogy ezt el sem lehet hinni.
2020. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sem volt még,hogy páromnak szó szerint felolvastam egy kérdést és az arra érkező válaszokat, hogy legyen min röhögnünk. Ilyen papucs ember nem létezik,mint amit te csinálsz. Nagyon remélem, hogy lesz valami kis családi nemi betegségetek és kenegethetitek magatokat ugyanazzal a krémmel meg pótanyuka beadhat valami sztorit pótapunak,hogy miért kell krémeznie a nemiszervét. Ja és a sztorit meg megfilmesíteném, mert ez durvább,mint a brazil szappanoperák. :D
2020. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!