Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eskuvo elott szakitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvo elott szakitsak?

Figyelt kérdés

Igyekszem reszletesen elmeselni a tortenetet,bizva abban,hogy igy hasznos valaszokat kapok toletek.

Baratom edesanyja 6 evvel ezelott elhunyt,az edesapjat 2 eves koraban latta utoljara,azota nem kivancsi a fiara. Az anyja halala utan borzasztoan a padlora kerult, hatalmas tamasza volt a bajban a novere mellett egy toluk 3 hazzal odebb lako hazaspar,akikre azota is potszuleikent tekint.3 eve vagyunk egyutt,igy en csak a potszuleit ismerem. Baratommal 2 eve alberletben elunk a fovarosban, a potszulei kb. 300 km-re az orszag masik reszen,de kb. 2-3 hetente megyunk hozzajuk es ok is neha-neha jonnek hozzank. Hetvegen volt a baratom szuletesnapja,igy akkor is meglatogattak. Baratom penteken nem dolgozott,nekem meg tuloraznom kellett igy mondtam neki hogy kb. 9-re erek haza. Potszulei es 2 lanyuk (18 es 20 evesek) mar este 7-re odaertek hozzank. A lanyok az apjukkal elmentek vasarolni,az anyjuk nem akart menni,otthon maradt fozni vacsorat a baratommal. En azonban az elozetesen tervezettnel hamarabb hazaertem (8 ora korul).A legnagyobb megdobbenesemre arra, hogy a baratom szexel a potanyjaval. Totalisan lefagytam,hang nem jott ki a torkomon,azota is elottem van a latvanyuk.Miutan hazaert a csalad tobbi tagja nem emlitettem nekik meg mi tortent. Azota fogalmam sincs mit tegyek,az eszem szerint befejeznem vele a kapcsolatot,hisz mi a garancia arra hogy tobbet nem kerul ra sor. Szivem szerint viszont folytatnam,nagyon szerelmes vagyok bele. De ami a legfontosabb,hogy augsztusban lesz az eskuvonk,mar javaban szervezzuk,megvan mar a menyasszonyi ruham,az oltonye,lefoglaltuk az ettermet stb. Mit tennetek a helyemben?



2020. jan. 28. 14:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
kamu szaga van.....
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hihetetlen...Nem kérdés hogy mit tennék...
2020. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem kamu, akkor köttesd el magad, de azonnal. Ilyen lábtörlő mentalitással tedd tönkre a saját életed nyugodtan, de soha ne szaporodj.
2020. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha már ilyen szépen megszerveztetek mindent, az ára valószínűleg nem jön vissza. És gondolom, a kis pótszülőcskék is ott lesznek az esküvőn.


Én a helyedben az oltár előtt szégyeníteném meg, vagy el sem mennék, aztán várjon rám a násznéppel. A számomra fontos embereknek, mint a szüleim, vagy aki tanum lesz, elmondanám, hogy érezze szabadnak lelépni, egyébként meg megcsinálnám a műsort nekik.



Ha ez a féreg lefújta a hűséget, én lefújnám az alkalmat, ahol megfogadhatja, amit már elbszott. Sok sikert a magyarázkodáshoz, te here.

2020. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ilyen nem létezik a valóságban! Nagyon buta lehetsz, ha ez igaz! Rajtakapod miközbrn egy középkorú nőt dug,akivel rendszeresen találkozik és erre fel hozzá is mész 😂😂😂 Vicc,hogy vannak ilyen buta,naív emberek.
2020. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez nem lenne kérdés.
2020. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vették észre, hogy beléptél?
2020. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lachesys ***** válasza:
83%

:D en konkretan szetrobbantottam volna a potanyuciek csaladjat, a srac cuccait meg kidobalom az ablakon.


te meg folytatni akarod? javaslom hivd meg potanyucit a naszutra is...

2020. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal dobd ki a barátodat,és sose állj vele szóba. Att azért megírhatnád,hogy észrevettek téged,vagy úgy vannak vele,hogy senki nem tud semmiről?
2020. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Röviden: igen. Szakíts vele minél hamarabb, és menekülj, vissza se nézz. Hallgass az eszedre, az nem hazudik. Ezzel szemben az érzelmek be tudnak csapni, a szerelem nem múlik el egyik napról a másikra, ahhoz sok idő, sok hazugság, sok megalázás kell, hogy a szív is ráébredjen mit kell tenni.
2020. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!