Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak?

Figyelt kérdés
Van egy nőm, 3 éve. Nagyon szerelmes belém, akármit megtenne értem. Pl: mikor influenzás voltam, kivett szabit, hogy engem ápoljon, szülinapomra csinált nekem egy videó osszeallitast rólam, kiall mellettem mindig, mikor nem volt munkám eltartott engem is pár hónapig, meg folyton mondogatja hogy így imád, úgy imád. Én viszont megcsaltam egy buliban egy szép csajjal(ismerősöm) , csokoloztunk, lesz.pott,nagyon jó volt. A barátnőm is jött volna erre a bulira, de mégse jött mert belázasodott. Viszont bűntudatom van, ott akarom hagyni, de nem tom mit mondjak neki, azt sose fogom elmondani, hogy megcsaltam. De akkor mit mondjak? 25F
2020. jan. 18. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem lesz, hogy nem fog fájni neki.
2020. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
97%

Nézzük reálisan...a csajszi mindent belerakott ebbe a kvázi kapcsolatba, te meg félreqrtál kb az első lehetséges pillanatban.


Szerintem mondd meg, hogy egy alpári pöts vagy, aki megcsalta.


Fájni fog neki, de a legrosszabb az egészben az lesz, hogy talán még így is magát fogja hibáztatni, helyetted.

Szóval kösz bro, így kell egy talán normális csaj önbecsülését kinullázni.

2020. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
és ezek a "férfiak" köztünk járnak.. rohadt mocskok, nem tudok mást mondani komolyan mondom, le lehet értékelni
2020. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Szóval ő szabit vett ki a te kis influenzádra,hogy ápolgasson, te meg mikor ő belázasodott,akkor elmentél bulikázni meg félredugni?

Nagyon gratulálok, semmi gerinced nincs.

Most legalább húzd ki magad és ne kamuzz neki,hanem mondd el az igazat. Remélem minimum kidobja a ruháidat az ablakon.

2020. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Te egy igazi féreg vagy.És nyugodt lehetsz hogy vissza fogod kapni.De legalább ne dugj vele,ki tudja mit szedtél össze,
2020. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a kérdező nem szerelmes a barátnőjébe.A másik nő jobban kellene neki. Ezért is akar szakítani.

Hogyan szakítsál? Megmondod neki... meg hogy Ő jobban szeret téged mint Te Őt.Ez van. Biztos kellemetlen lesz egy olyan embert megbántani aki érez irántad, viszont az sem lenne megoldás ha ezért feláldoznád magad.

2020. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha ő ennyire jó hozzád, akkor miért nem lehetett csak úgy ott hagyni? Minek kellett hozzá megcsalni?


Nem hiszem el, hogy ennyire nem tartottad őt, nem becsülted meg azt, amit tett érted. Hála helyett inkább még bele is rúgtál.


Szép volt. (taps)

2020. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Majd mikor hulla szerelmes leszel visszakapod neaggodj 😀
2020. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem fogom elmondani neki, mert akkor nem fog senki másban már megbízni. Elmondom neki hogy másba lettem szerelmes és elhagyom. Nem tudok jobbat.
2020. jan. 18. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
szerintem lődd le magad
2020. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!