Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakitsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a barátnőmmel, ha van egy közös gyerekünk?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már nem szeretem a baratnom,és elég hosszú ideje csalom is.nem vagyok rá büszke,sőt kimondottan furdal a lelkiismeret.de egy hónapos a kisbabank,és nem tudom,hogy miatta tartsak e ki a barátnőm mellett.felek,hogy ha külön koltoznenk,akkor nem láthatnam a kisfiam,mivel ő akkor visszamenne a szüleimet,akik több 100 km-re laknak.szerintetek mit tegyek?maradjak vele a gyerek miatt?
2018. febr. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom mikor sikerült teherbe ejteni, akkor sem szeretted. Biztosan kényszerített rá, hogy szexelj vele. Utolsó mocsok dolog a megcsalás, pláne ha még terhes is a nő. Szerintem tegyel velük jót és hagyd ott őket. Mindkettő jobbat érdemel nálad.
2018. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ezt akkor kellett volna bevallani, amikor megtudtad, hogy terhes. Ennek ismeretében döntsön, hogy megtartja-e.

Nincs mire büszkének lenned, az egyszer biztos. Vissza fogod ezt még kapni az élettől.

2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Csaltad terhesen. Gratulálok. Ne maradj vele, legyen esélye találni egy rendes férfit.
2018. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

a fiadnak jobb lesz ugy felnoni h a szulei nem szeretik egymast?

egy gyerek megerzi es ne akard h lelkileg megviselje

mert fontos a fejlodese soran

nem lesz attol boldogabb gyermekkora

mert kenyszerbol egyutt maradtok...

2018. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, a kamukirály kiírta a fordított verziót...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2018. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljes egészében a másik kerdés fordítottja. Gondolom kiváncsi volt a kérdező, hogy ellenkező helyzetre milyen válaszok erkeznek. :)

Hát kb. ugyanaz. A gyerek miatt nem érdemes együtt maradni, egy rossz kapcsolat a szülei között egyáltalán nem szolgálja az érdekeit.

2018. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!