Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak?

Figyelt kérdés
Van egy nőm, 3 éve. Nagyon szerelmes belém, akármit megtenne értem. Pl: mikor influenzás voltam, kivett szabit, hogy engem ápoljon, szülinapomra csinált nekem egy videó osszeallitast rólam, kiall mellettem mindig, mikor nem volt munkám eltartott engem is pár hónapig, meg folyton mondogatja hogy így imád, úgy imád. Én viszont megcsaltam egy buliban egy szép csajjal(ismerősöm) , csokoloztunk, lesz.pott,nagyon jó volt. A barátnőm is jött volna erre a bulira, de mégse jött mert belázasodott. Viszont bűntudatom van, ott akarom hagyni, de nem tom mit mondjak neki, azt sose fogom elmondani, hogy megcsaltam. De akkor mit mondjak? 25F
2020. jan. 18. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%

Akkor nézzük úgy a dolgokat, hogy a lány értékrendjét vizsgáljuk és eltekintünk attól, hogy egy p*cs vagy.


Két választásod van.


1. Elmondod neki az igazat és rájön, hogy mekkora egy szemétládára pazarolta az idejét, hogy mennyire becaptad és ettől teljesen maga alatt lesz. Viszont, fopg tudni építkezni és szerencsére messzire kerülni fogja az olyan embereket, mint TE.


2. Hazudsz neki valami teljesen nagy, otromba baromságot, amit vagy nem hisz el, vagy az elkövetkezendő magányos, egyedüli időszakában azon fogja ennyi magát, hogy ő mit csinált rosszul, hogy másba szerettél bele, hiszen normális választ nem fog kapni.

A következő párkapcsolatában ( ha lesz neki) fogalma nem lesz arról, hogy mi az, amit ne csináljon, mert neked ez nem volt jó.



Szerinted melyik a jobb számára?


Ha már így is megaláztad, gondold vágig, hogy melyikkel teszed jobban tönkre. Válaszd azt, amelyik erkölcsösebb és rá nézve jobb.


Egyszer ne TE legyél a középpontban, hiszen úgysem fog többet látni/hallani rólad.

2020. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az utolsónak, nagyon adom
2020. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem mondd a következőt:

Figyelj szívem, emlékszel, amikor legödhösödtél és én úgy döntöttem, hogy hagylak pihenni és elmentem buliba? Képzeld, megismertem egy csodálatos kis csajszit. Szerintem bevehetnénk harmadiknak, és ne aggódj, leteszteltem, valami állati módon sz'pik. Még tanulhatnál is tőle.

2020. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
ne mondj ennek a baromnak ilyeneket még tényleg ezt csinálja
2020. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudnad kirugatmi magad vmivel? Mondjuk mindig elmesz mashova haverokkal,nem figyelsz ra, stb


Pakolj ossze es lepj le: elmesz kulfoldre dolgozni. Hagyj egy bucsulevelet,h sajnalod,de nem fogsz tudni hu maradni es inkabb szakitasz.

2020. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor te beteg voltál ő ápolt tèged... Nem buliba kellet volna menned hanem vele maradni....


Ha akkor volt elég vér a kis p.cs.dben hogy megcsaltad akkor legyen vér benne mostis mikor öszintének kell leni... Egy gerinctelen f.reg vagy.. Remélem az a sz.p.s l.sz.p mást is ès visszakapod amit szerencsétlen pároddal csinàltàl... Te nem fèrfi vagy... hanem egy hatalmas nagy gy.kér...

2020. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

És akkor csodálkoztok, amikor a nők úgy állnak a férfiakhoz. Köszönjétek meg kedves férfitársatoknak. Az utánad következő fickó, majd megszakadhat, mire képes lesz a lány fejében felülírni a minden pasi r0hadék gondolatot.


Kérdező, simán gusztustalan vagy. 25 évesen más összetenné a kezét, ha ilyen barátnője lenne. Neked meg egy sz.pás kellett helyette. Hát remélem, innentől a társkeresés is egy jó nagy sz.pás lesz számodra, és majd 1-2 év múlva itt fogsz sírdogálni, hogy jajj nincs barátnőm, mi velem a baj.

2020. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki! Ne aggódj, akkor nem fog jobban szeretni, sőt kifejezetten utalni fog. Így neked se kell aggódni, hogy szegény, pedig úgy szeret. Örülni fog, hogy megszabadult tőled 😀 (Persze úgyse fogod, hisz csak egy nárcisztikus p.cs vagy). Én is azt remélem, hogy lesz ez még fordítva is.
2020. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
.
2020. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
6%
Sokan hangsúlyozzák, hogy a lány ápolta a Kérdezőt. Könyörgöm ne HÁLÁBÓL legyünk együtt valakivel, akit nem szeretünk. Amúgy gondolom a Kérdező NEM KÉRTE, hogy ápolja. A kéretlen szivesség sokszor nagyon kellemetlen tud lenni, mert utána az ember lekötelezve érzi magát.
2020. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!