Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy két nőnek mire jó az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két nőnek mire jó az, hogy mindenkivel megdugadtják magukat?

Figyelt kérdés
Van több ilyen ismerősöm is,van aki a komoly kapcsolata mellett,van aki csak össze vissza. Nem érzik magukat reb@ncnak? Erre büszkék,hogy olyan sok férfi megdugta őket? De azoknak is általában csak 1 max pár alkalomra kellenek és azok komoly kapcsolatba nem állnának le velük. Jó kibeszélik a haverjai körében,hogy szopik...,meg jókat röhögnek rajta.Ezt ők nem látják,vagy azt hiszik annyira jó nők mert olyan sokan megdugták már? Kiváncsi lennék mi van az ilyen lányok fejébe?
2020. jan. 25. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem tőlük kérdezed meg?
2020. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
jólesik nekik, csinálják.
2020. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért fontos mások magánélete/ szexuális élete.

Nem mindegy ki kivel szexel? Neked van egy bizonyod értékrended és olyan párt válassz magadnak akinek hasonló elvei vannak.


A kérdésre a válasz meg nagyon egyszerű. Ő ezt nem gondolja erkölcstelennek, neki ez belefér. Szereti a pillanatnyi élvezetet és el tud lazulni könnyen, nem kell érzelem neki a szexhez.

Én nekem sem menne, de nincs értelme megvetni mert nagy valószínűséggel, semmi közünk sincs az ő életéhez. Neki így jó, neked meg nem, te ne élj úgy mint ő, valószínű ő se fog úgy élni mint te.

Meg amúgy állhat valamilyen difi is a háttérben. Lehet kötődési problémái vannak.


De akkor felteszek egy keresztkérdést is. A néhány pasinak miért jó megdugni egy olyan nőt akin átment az egész város? Néhány pasi miért engedi meg hogy leszopja akárki? Pontosan ezért mint a fent említett hölgy.

2020. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es kérdeztem már... És persze föl volt háborodva,hogy ő nem az...(szerinte csak kb a prosti könnyűvérű),kb ugyanolyan mint amikor az olyan ember aki minden este megiszik min 5-6 sört az nem alkoholista...(szerinte meg csak a csöves az alkoholista aki reggeltől este a műanyagbort issza)
2020. jan. 25. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Voltam ilyen helyzetben, őszinte leszek, sok vesztenivalóm nincsen, ez az én történetem.

Egy bántalmazó kapcsolatból jöttem ki amiben az akkori pasim minden emberi méltóságomban megalázott, szarrá csalt de tényleg mindenkivel IS aki élt és mozgott (személyiségzavaros volt mint utólag kiderült). Nagyon a padlón voltam amikor végre elváltak az útjaink, egy értéktelen senkinek éreztem magam, az önbizalmam a béka segge alatt (se) volt. A szex lett a szeretetnyelvem mert évekig azt éreztette velem, hogy ez az egyetlen dolog amiben én jó vagyok és egyébként egy nagy szar. Én ezt elhittem és onnantól a szexben mértem azt, hogy a férfiaknál mekkora értékem van. Lefeküdtem nagyon sokukkal (kb 25-30 3 év alatt), érzéseim nem voltak, olyan voltam mint egy robot. Másnap szégyelltem magam, egész nap a kádban ültem és volt, hogy sírtam is. Csak szerettem volna azt hinni, hogy jó nő vagyok és azért fekszenek le velem de mélyen tudtam, hogy egyszerűen csak az ölükbe pottyantam, hülyék lettek volna nem élni a lehetőséggel. Közben beleszerettem egy pasiba aki pont a rezumém miatt elutasított és ugyan nem mondta ki de egyértelműen utalt rá, hogy ez az életvitel neki nem kívánatos. Akkor hasított belém a tudat, hogy ezt többé nem csinálhatom és összeszedtem magam. Nehéz volt és kellett az önuralom, hogy legyőzzem a megszokást de a végére egy boldog, magabiztos szingli nő lettem és mielőtt összejöttem a mostani párommal azelőtt fél évig nem voltam senkivel és ez megtísztított lelkileg. Értékesnek éreztem magam, csinosnak és visszaszereztem az önbizalmamat.

Számtalan oka lehet annak, hogy valaki ilyen, nem feltétlenül kell elsőre ítélkezni mert van rá esély, hogy a hölgy nem “csak” szimplán lazaerkölcsű hanem valami trauma érte és ezzel kompenzál. (Ez persze nem ment fel senkit de könnyebb a miértet megérteni.)

Én utólag nagyon de nagyon szégyellem magam emiatt, nem is szívesen gondolok rá és mélyen hallgatok ha szóba kerül.

2020. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez mégis miben különbözik attól, amikor egy férfi fekszik le sok nővel? Az miért oké, miért lesz tőle faxacsávó, miért isszák a szavait és néznek rá áhítattal a lúzer haverjai, mikor meséli nekik, hogy ki hogy szopott? Ha egy nő ugyanezt teszi, akkor miért egyből rbanc?


Semmi gond azzal, ha két beleegyezését adó felnőtt ember szexel egymással. Egyedül akkor probléma a dolog, amikor az egyikük nem vagy nem ebbe egyezett bele (pl kapcsolatot vár a másiktól), vagy ahogy az egyik előző válaszoló írta, amikor lelki problémák miatt megy bele az ember szexkapcsolatokba, nem pedig azért, mert kifejezetten erre vágyik, de ez férfiakra és nőkre is ugyanúgy igaz.

2020. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: várj egy kicsit, biztosan mindjárt ideböfögi valaki a kulcsos hasonlatot. :D
2020. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pasik között is vannak. Sok ember úgy értelmezi a vonzóságot és a szexiséget, hogy minél több ember akar vele dugni, minőségtől függetlenül (tehát lehet szó az utolsó jöttment senkiről is), ő annál szexibb, vonzóbb, kelendőbb ő tud valamit. Aztán közben mindenki egy szánalmas, vergődő szerencsétlenségnek tartja a háta mögött, akivel a híre miatt soha nem akarna semmi értelmeset, de ezt nem veszik észre.
2020. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Egy csomó helyen olvastam már ilyen szándékosan kitenyesztett baktérium telepekről. Nem lehetne ilyeneket csinálni agysejtekkel is?

Ha valaki ott ilyen téren dolgozik, akkor legyszi.....

2020. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
keresik az igazit:)
2020. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!