Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megcsalt, átvert az exem sok éven át többször. A legútóbb, amior hazugségon kaptam, megmondtam neki hogy nem csinálom tovább. Sírt,hogy ő nem akarja ezt, nem tudja elképzelni nélkülem az életét, hadd tegyen meg minden azért hogy megbizhassak benne... ez volt egy hónapja.

Most többnapos kurzuson van, lekhelyünktől 50kilómetérre egy másik városban, ahol lakik egy haverja (Nála akart aludni 1x). Megkértem,hogy jó lenne ha hazajönne minden nap. Teljesen lesz.rta mit szeretnék, ottmarad ma iszogatni a haverjával, mondván pénz és sok idő hazajönni. Kiborultam , elhordtam mindennek hogy nem ezért bocsájtottam meg. Tudom hogy ez alapból nem normális viselkedés részemről, de ő érte el azzal hogy folyamosan átb..szott. Jött azzal hogy egy börtönben él mellettem.

tehát én lettem végül a rossz, hogy "vágynék" rá h tegyen értem és csúnyán felhúzom magam ilyenkor, mert ezt hozza ki belőlem, és ilyenkor már persze nem csoda ha mással akar lenni..

Megmondtam neki hogy hagyjuk békén egymást. Teljesen gyerekesnek érzem ezt hogy azért van vége mert nem jön haza, de közben meg nevetséges hogy ennyire nem érdeklem.

Persze pár hét múlva jönni fog könyörögni ahogy eddig is tette.

Mit tennétek?


2020. jan. 24. 13:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
26%
Pedig igazuk van. Te maradtál vele nem? Annak ellenére amiket csinált. Akkor ki a hülye?
2020. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Biztos te meg sose hibaztal eletedben ,plane amikor szerelmes voltal. De nyugodtan ha ettol jobban alszotok hulyezzetek le
2020. jan. 25. 22:50
 33/34 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, a kérdésed úgy szólt: mit gondoltok erről.

Belőled hülyét csinálnak, te meg elfogadtad. Ennyi.

Senki sem mérges rád, kérdeztél, válaszoltunk. Egyedül te vagy ideges, mert nem tudsz kilépni ebből a sz*rból.

2020. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Lehet :) lehet ideges vagyok.

De valoszinu nem lesz jobb a helyzet ha idegenek idejonnek lehulyezni. Nyilvan nem azert irtam ki a kerdest , mert erre varok. Azt gondoltam arra van az oldal h kolcsonosen segitsuk egymast. De a hulye vagy hozzaszolasok vhogy nekem masik katagoria.

2020. jan. 26. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!