Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megcsalt, átvert az exem sok éven át többször. A legútóbb, amior hazugségon kaptam, megmondtam neki hogy nem csinálom tovább. Sírt,hogy ő nem akarja ezt, nem tudja elképzelni nélkülem az életét, hadd tegyen meg minden azért hogy megbizhassak benne... ez volt egy hónapja.

Most többnapos kurzuson van, lekhelyünktől 50kilómetérre egy másik városban, ahol lakik egy haverja (Nála akart aludni 1x). Megkértem,hogy jó lenne ha hazajönne minden nap. Teljesen lesz.rta mit szeretnék, ottmarad ma iszogatni a haverjával, mondván pénz és sok idő hazajönni. Kiborultam , elhordtam mindennek hogy nem ezért bocsájtottam meg. Tudom hogy ez alapból nem normális viselkedés részemről, de ő érte el azzal hogy folyamosan átb..szott. Jött azzal hogy egy börtönben él mellettem.

tehát én lettem végül a rossz, hogy "vágynék" rá h tegyen értem és csúnyán felhúzom magam ilyenkor, mert ezt hozza ki belőlem, és ilyenkor már persze nem csoda ha mással akar lenni..

Megmondtam neki hogy hagyjuk békén egymást. Teljesen gyerekesnek érzem ezt hogy azért van vége mert nem jön haza, de közben meg nevetséges hogy ennyire nem érdeklem.

Persze pár hét múlva jönni fog könyörögni ahogy eddig is tette.

Mit tennétek?


2020. jan. 24. 13:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem igaz! Ezt hiteti el veled, hogy még nyomorultabban érezd magad! Én is azt hittem, hogy senkim sincs csak ő és hogy ha szakítunk akkor nekem senkim nem marad és senki nem lesz rám kíváncsi. Mindig úgy intézte, hogy azt higyjem a közös barátaink is az ő jogán vannak velem és amúgy nem hívnának sehova. Aztán kiderült, hogy ez nem igaz és igenis körbevesznek a szerető és támogató emberek csak éppen egy vásznat húzott eléjük, hogy én ne lássam és meginkább azt higyjem, hogy rá vagyok szorulva. Tudom, hogy mit élsz most meg és hidd el, hogy az egyetlen kiút ebből a pokolból az ha elszeparálod magad tőle minden formában! Nehéz meglépni de a legfelszabadítóbb érzés a világon.
2020. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
54%
Minek maradtál vele ha nem tudsz neki megbocsátani? Mindkettőtöket tönkreteszed ezzel a hisztivel. Ha nem bízol benne tovább lehet ballagni és keresni mást. Szánalmas hogy te mondod meg neki hol aludhat és hol nem, még akkor is ha a múlt miatt van okod gyanakodni. De akkor nem kell vele maradni, ennyi.
2020. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
61%
Ennek nincs értelme, csak kihasznál, hagyd a francba, ennek nem lesz jó vége.
2020. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

22, igen igazad van neked is. Joggal érzi magát beszabályozva és ellenőrizgetve, mivel ezt próbálnám tenni. Ő meg ez ellen tiltakozik.

Sajnálom mert alap helyzetben én sem lennék ilyen hárpia.

2020. jan. 24. 15:19
 25/34 anonim ***** válasza:
83%

"tehát én lettem végül a rossz, hogy "vágynék" rá h tegyen értem és csúnyán felhúzom magam ilyenkor, mert ezt hozza ki belőlem, és ilyenkor már persze nem csoda ha mással akar lenni.."

Még jó hogy nem te esedezel a bocsánatáért, azért mert megcsalt. Az ő döntése volt, nehogy már téged vessen máglyára.


"Csak faj hogy eloadta hogy mindent megtenne ertem es nem tudja elkepzelni az eletet nelkulem."

Sok szeretőt is ezzel a sablon dumával hitegeti a megcsaló.


Ha most otthagyod, 1-2 héten belül ugyanúgy megtalál és könyörögni fog, kell neki az ingyen p-nci.

Nem boldog ő, nehogy azt hidd, csak érzelmileg zsarol, ha talál mást ő lépni fog, tedd meg te az első lépést, te nem erre az emberre vágysz, hanem a szerelemre, a megbecsülésre, a hűségre, az őszinteségre, a romantikára és még sorolhatnám. Miért sóvárogsz egy ilyen emberért?

2020. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért "sír", amikor ki akarod vágni, mert nehezen talál még egy ilyen hülyét, akivel ezt csinálhatja és úgyis mellette marad.
2020. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
25 ingyen punci? Jezusom azert nem kell ilyen szintre sullyedni. eddig a szexkapcsolatos kerdeseknel volt ez meno, egy majdnem 7 eves kapcsolatban nem hiszem hogy egy ingyen punci lennek csak, ne haragudj. Ertem en hogy lehet mindenkinek velemenye , de kulturaltan is meg lehet fogalmazni. Egyed valaszolok jo hogy nem mergesek ram
2020. jan. 25. 20:14
 28/34 A kérdező kommentje:
Jo nagy parasztok vagytok hogy ismeretlenul lehulyeztek
2020. jan. 25. 20:37
 29/34 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom ugy ertette a valaszolo az ingyen p**t,hogy a pasidnak meg egy kavet vagy egy koktelt sem kell fizetni random csajoknak ha szexet akar,mert ott vagy neki "ingyen"
2020. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Fura elkepzeleseitek vannak egy kapcsolatrol, de oke.en irtam ki , elviselem ha hulyek valaszolnak
2020. jan. 25. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!