Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megcsalt, átvert az exem sok éven át többször. A legútóbb, amior hazugségon kaptam, megmondtam neki hogy nem csinálom tovább. Sírt,hogy ő nem akarja ezt, nem tudja elképzelni nélkülem az életét, hadd tegyen meg minden azért hogy megbizhassak benne... ez volt egy hónapja.

Most többnapos kurzuson van, lekhelyünktől 50kilómetérre egy másik városban, ahol lakik egy haverja (Nála akart aludni 1x). Megkértem,hogy jó lenne ha hazajönne minden nap. Teljesen lesz.rta mit szeretnék, ottmarad ma iszogatni a haverjával, mondván pénz és sok idő hazajönni. Kiborultam , elhordtam mindennek hogy nem ezért bocsájtottam meg. Tudom hogy ez alapból nem normális viselkedés részemről, de ő érte el azzal hogy folyamosan átb..szott. Jött azzal hogy egy börtönben él mellettem.

tehát én lettem végül a rossz, hogy "vágynék" rá h tegyen értem és csúnyán felhúzom magam ilyenkor, mert ezt hozza ki belőlem, és ilyenkor már persze nem csoda ha mással akar lenni..

Megmondtam neki hogy hagyjuk békén egymást. Teljesen gyerekesnek érzem ezt hogy azért van vége mert nem jön haza, de közben meg nevetséges hogy ennyire nem érdeklem.

Persze pár hét múlva jönni fog könyörögni ahogy eddig is tette.

Mit tennétek?


2020. jan. 24. 13:47
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok abban a szerepben hogy kb beleőrültem abban hogy átver, ő meg teljesen bolodgan éli mellettem az életét, érzékeli hogy néha rámjön a dühroham de le se sz*rja, bologat hogy akkor ennyi
2020. jan. 24. 13:49
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Az első mondatból egyértelmű volt számomra, hogy rég ki kellett volna vágni, mint azt a bizonyos macskát. A többi csak idióta lányos rizsa.
2020. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Konkrét bizonyítékot sosem találtam rám, csak erős sejtéseim vannak, de ő képtelen lenne bevallani. Legutóbb csak egy hazugságon kaptam
2020. jan. 24. 13:51
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám magam ismét és ismét és ismét átkurni.

Te generalod magadnak a problémàt hogy hagyod hogy hülyének nézzem.

2020. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz már a legkisebb dolgokban sem bízni benne, megjegyzem, jogosan. Innentől megette a fene az egészet, hagy ott.
2020. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nyilván hülye kérdés.

De eddig mindig az volt hogy 1-2 hét múlva elkezdett keresni, pedig le volt tiltva mindenhol. Emailt írt, elment hozzánk hátha otthon vagyok, vagy ha nem , akkor a szüleimmel beszélt. És mindig úgy forgatta a dolgokat h ostoba mód belementem újra és újra

2020. jan. 24. 13:55
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem vagy vele boldog. Akkor minek erőltetni? Nyilván nem ér neki a szavad semmit, hiszen te visszafogadtad, tehát tudja, hogy ha olyat csinál ami neked rossz, nem fog történni semmi. Egymás idejét raboljátok csak.
2020. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés lényege ez lett volna. Hogy még ő "riad meg" tőlem ilyenkor, és ő mondja hogy úristen erre nincsen szüksége. Pedig ő esedezett hogy kezdjül újra. És engem hoz ki végül az egész kapscolat megrontójának, mert én hisztizek és nem hagyom. :(
2020. jan. 24. 13:56
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Úgy kezdted, hogy az exed. Akkor semmi közöd hozzá, hogy mit csinál, kivel dug, akár meg is nősülhetne, ha ahhoz támadna kedve. Mi a kérdés?
2020. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért van vége mert nem tisztelt,becsapott, megcsalt és te nem tudsz már bízni benne.Ha nem a most leírt dolog miatt, akkor más miatt mentettek volna szét pár hét múlva.
2020. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!