Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok, vagy elmondtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok, vagy elmondtátok volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a történet, hogy a legjobb barátnőm esküvőjén megtudtam az újdonsült férje legjobb haverjától (részegen kinyílt a pletykaláda), hogy a srác többször is megcsalta a kapcsolatuk során a barátnőmet. Nem mondtam el azóta sem a barátnőmnek, mert most úgy tűnik, hogy nagyon boldogok, már jön a gyerek is. Engem viszont zavar, hogy nem vagyok/voltam őszinte a barátnőmmel, hiszen több mint tíz éve legjobb barátnők vagyunk.

Ti elmondtátok volna/elmondanátok? Ha igen, hogyan?



2020. jan. 24. 11:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy hosszú távon mindig az ilyen férfiak azok, akik negyven+ évesen hűdenagyon szerelmesek lesznek egy nőbe, és felrúgják az egész családjukat miatta.
2020. jan. 24. 12:02
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
#9 De az, hogy 8 gyerek után elhagyja egy másik nőért, az miért lenne a te hibád? A szemétláda férj hibája, senki másé, nem a te dolgod más házasságát rendbetenni.
2020. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem az én hibám. De amikor a barátnődről van szó, nagyon rossz érzés eltitkolni egy ilyen dolgot. Mert akárhonnan nézzük, aza férfi átveri őt. És mivel emberek vagyunk, nem érzéketlen lények, és esetleg van igazságérzetünk is, nagyon nagyon nehéz nem elmondani, hogy semmiféle babavárós öröm nincs itt a férfi részéről aki már most mást dug friss házasként. Undorító.
2020. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj a férjével erről. Csinálj hangfelvételt. Ha bizonyítékkal mész, akkor elhiszi a barátnőd is (reméljük)
2020. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy most is félredug-e a srác, de aki többször megcsinálta, nem hiszem, hogy sokáig kibírja nélküle. Szerintem inkább az izgalom az, ami hajtja, a titkolózás. Nem is a másik nő, hanem az érzésnek lehet a függője.


Olyan érzésem van, mintha barátnőm csak azért kellene neki, hogy a saját maga által kitűzött célokat látszatra megvalósítsa. Feleség, ház, kocsi, gyerek...

2020. jan. 24. 12:13
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Én elmondanám hogy mit hallottam, jarjon utána. Inkabb mint hogy évekig hü..ének nézzék. Ha emiatt megromlik a barásag akkor annyit ia ért. Nem az a jó barát aki mindig bólogat. Ha meg ennyire buta szegeny lány, akkor magára vessen.
2020. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Ez még lemeradt: na majd pont terhesseg meg babazos időszak alatt fog csomot kotni a kukijara..hihető. aztan ezek lesznek azok akik rafogjak a terhessegre meg elhizasra meg a gyerekere a megcsalast( ha kiderul) kozbe meg mar reg felrek.felnek.
2020. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hát ebben nem reménykedem. Majd ha jön a kakis pelenka meg a kialvatlanság... Hát nem hiszem, hogy akkor fog a srác megjavulni.
2020. jan. 24. 12:24
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a lany is ilyen, mint amit irtal: esküvő, baba , ferj minden ami jól mutat...azert " vak"
2020. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset, mert egy részeg barát vallomásán kívül semmi sincs bizonyítéknak, szerintem ilyen kevés dolgokkal csak rosszul jársz.
2020. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!