Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok, vagy elmondtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok, vagy elmondtátok volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a történet, hogy a legjobb barátnőm esküvőjén megtudtam az újdonsült férje legjobb haverjától (részegen kinyílt a pletykaláda), hogy a srác többször is megcsalta a kapcsolatuk során a barátnőmet. Nem mondtam el azóta sem a barátnőmnek, mert most úgy tűnik, hogy nagyon boldogok, már jön a gyerek is. Engem viszont zavar, hogy nem vagyok/voltam őszinte a barátnőmmel, hiszen több mint tíz éve legjobb barátnők vagyunk.

Ti elmondtátok volna/elmondanátok? Ha igen, hogyan?



2020. jan. 24. 11:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
A férjjel beszélnék első körben, aztán az ő reakciójától függne a folytatás.
2020. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem mondanám el. Már csak a baba miatt sem, meg amúgy se az én dolgom...
2020. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer egy negyvenes ismerősömmel beszélgettem erről. Több tíz éves barátsága volt egy másik nővel, a gyerekének a keresztanyja is ő volt, nagyon mély barátságuk volt. Aztán megtudta, hogy a barátnőjét csalja a férje. Elmondta neki. A folytatás az lett, hogy a barátnő nem a férjét dobta ki, hanem az ismerősömet. Soha többet nem voltak onnantól barátok.

De ettől a történettől függetlenül én elmondanám a saját legjobb barátnőmnek. Mert én is szeretném tudni, és elvárom, hogy a barátnőm is elmondja nekem, ha megtud egy ilyet. Csak ugye nem vagyunk egyformák. Neked kell ismerned a barátnődet. Neked kell tudnod, hogy a férjét fogja kidobni, vagy téged, vagy egyikőtöket sem.

2020. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Ismerek egy ilyen párt. Mármint fura lenne, ha nem csalná ezt a csajt, a feleségét, mikor előtte a barátnőjét folyamatosan csalta. Lehet, hogy már terhes is, legutóbbi képe fura volt.

De a csajnak nem számítana, fiatalabb is a srácnál, meg szerintem fura, előző kis fiújánál is a pénz izgatta inkább, úgy tűnt. Előadta, hogy őt a szülei terrorizálják, és a fiú vett neki ruhákat, mert azt se kaphat...szóval manipulatív, egálban lennének. Az élet elintézi ezt nálad is, mármint a barátnődnél, nem kell izélned. MAx, ha úgy alakul.

2020. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

A gyerek miatt már megette a fene.

Nyers leszek, a 12. hét előtt, elmondtam volna. Nem való egy ilyen féregnek család.

2020. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Sajnos az esküvőn már terhes volt a barátnőm, akkor, amikor megtudtam, már elmúlt a 12. hét. Attól félek, hogy tőlem távolodna el, a srác úgyis mindig kimagyaráz mindent. Az a típus, aki egy tervének is képes lenne eladni homokot. Volt már olyan eset évekkel ezelőtt, amit a barátnőm mesélt, hogy én egyből levágtam, hogy tuti, hogy megcsalja (használt kotont talált a fürdőben, pedig barátnőm akkor fogamzásgátlót szedett). Próbáltam mondani neki, gondolkozzon már... Barátnőm sajnos nagyon jól tud hazudni magának, ő inkább elhitte, hogy nem csalja meg. Pedig nem buta csaj, csak inkább elhisz mindent, minthogy "élete szerelméről" kiderüljön valami disznóság, ami miatt veszélybe kerülhet a kapcsolatuk.
2020. jan. 24. 11:54
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Ezért ne mondd el. Még te jössz ki rosszul belőle, ha nem hisz neked.
2020. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
#3-as vagyok. Akkor tényleg ne mond el. Ha ilyen szamár a lány, akkor felesleges, nem fog neked hinni, mert élete szerelme az isten számára.
2020. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz kérdés. Alap esetben rávágnám, hogy el. Ha az én legjobb b.nőmről lenne szó, nem merném elmondani ha terhes lenne. Hogy miért ? Mert hajlamos nyugtatókkal tömni magát a legkisebb stressz helyzetekben is. Ha elmondom, és csinál magával valamit aminek a baba issza a levét, hogy nézek tükörbe ? Ez bárki másra igaz lehet, illetve maga a stressz is rosszat tehet a babának. De ha nem mondom el, és 3 gyerek meg 10 év házasság után lép le a férje egy másik nővel akkor, hogy nézek tükörbe ?

Utálok ilyen titkokat hordozni. A legrosszabb, hogy egyszer én magam voltam résztvevője hasonló dolognak. Velem akarta megcsalni a vőlegény a menyasszonyát, aki bár nem legjobb barátnőm, de egy kedves ismerősöm volt, és munkatársam. Nem mentem bele , pedig szerelmes voltam, de persze titkoltam éa megszüntettem magamba az érzést. A nő nem is sejti mi zajlott a háta mögött. Azóta is minden alkalommal eszembe jut ha együtt dolgozunk, és ez annyira borzasztó. Utálatos dolog ilyen titkokkal élni együtt. Sokat kell mérlegelni. Nincs is szerintem ezekben az esetekben jó megoldás. Valaki úgyis megszívja.

2020. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. Ha elmondom, én leszek az, aki elrontja a friss házas, gyerekvárós örömöt...
2020. jan. 24. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!