Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha friss 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Violett31 kérdése:

Megcsalás ha friss 2 év házasságban a férj belebonyolodik egy ismerkedésbe a kolleginájával? Illetve ez így szerelem a részéről? Irantam

Figyelt kérdés
Úgy értem volz itt üzenetezésbszemélyes vallomás erzelmekről.vállás felajanlása,randevú puszi kérése.többszöt rájött mit tesz de nem tudott leálni.lebuktak így most engem akar újra. Hogy csak tévedett hogy csak kívancsi volt.hogy nem tette volna meg vele meg a csokot sem.
2020. jan. 23. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha van egy kis eszed, kiszállsz ebből a hülyeségből. A jó k...a anyjára legyen kíváncsi. :)
2020. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el. De komolyan. Valóban csak a lebukás miatt mentegetőzött. Ott annyira nem kellett,hogy elváljon tőled,most meg maradna,mert van otthon punci,kaja,tiszta ruha ,kiszolgáló személyzet. Hagy a fenébe,menjen pusziszkodjon,randizgasson.
2020. jan. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!