Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzátok fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Szeretők,hogy dolgozzátok fel,ha vége lesz?

Miért olyan más,mintha egyedülállóként szakítottál volna?


2020. jan. 22. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert eleve második voltál,és reménykedtél,hogy lesz eredménye annak,hogy megalázkodsz.Dolgozd fel úgy,hogy örülsz annak,hogy megélted,tapasztaltabb lettél.
2020. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Sehogy, mert nincs mit feldolgozni. A szeretői viszony nem párkapcsolat, sokszor csak a szexről meg a szórakozásról szól.
2020. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, de sikerült. Adj időt magadnak , és többet ne ess ebbe a hibába.
2020. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örültem neki megkönnyebbülés volt. Vége a bujkálásnak, az autós szexnek, a titkolózásnak, a megbeszélt és lemondott randiknak.
2020. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál?
2020. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudom hogy dolgozzam fel Pedig én szakítottam. Voltak érzelmek mindkét részről ebben biztos vagyok, meg öt év sem kevés idő de sok mindent megalázónak éreztem. Most szenvedek. Ülök a gép elött. A napi teendőim alig tudom megcsinálni. Félek, hogy éjjel nem tudok majd aludni. Próbálom magam lekötni valamivel, beszélgetni. Tudom ilyenkor foglalkoztatnia kell magát az embernek, aztán majd az idő megoldja. Remélem.
2020. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a másiknvégén.

Örülj neki, hogy szakítottál. Új, boldog élet áll előtted. Elloptatok közösen öt évedet, ment a semmibe.

Mos TE jössz, te vagy a fontos.

Először kozmetikus, fodrász, valami újbruhadarab.

Irány a barátok, sport, mozi, kirándulás.stb.

Ne rágódj. Gondolom, régóta ért a szakítás.

Tehát nem olyan trauma, mintha váratlanul kidobják az embert.

Ne gubózz be!

A géped is hagyd a csudába. Nyiss a valóság felé.

2020. jan. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Köszönöm utolsó válaszoló.
2020. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
új szerető kell, az a megoldás. A gyógyszex segít, mehet a downvote. Sőt, az a legjobb, ha több szerető van, mert akkor mindig lehet menni a másikhoz:)
2020. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom észben tartani, hogy "a szeretői viszony nem párkapcsolat, sokszor csak a szexről meg a szórakozásról szól". De persze igazából nem vagyok ilyen laza, úgyhogy mint egy kamasz, írogatok és festegetek, és elhiszem magamról, hogy múzsa által ihletett művész vagyok. Aztán szégyenkezem, hogy milyen röhejes vagyok. Néha sírok vagy dühöngök, látszólag ok nélkül, egyébként mert nagyon hiányzik, és azon filózom, hogy hol rontottam el. Másnap új taktikával próbálkozom, és úgy gondolok rá, mintha ő egy igazi sz*r alak lett volna, egy lúzer, akire abszolút nincs szükségem. És persze mindeközben az elejétől a végéig pörgetem magamban az emlékképeket. Sajnos erről nem lehet senkinek beszélni, pedig akkor gyorsabban menne. Talán elmegyek egy pszichológushoz...
2020. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!