Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

majdnem 3 éve nincs senkim. Elmúltam éppen 31 éves.

A baj hogy teljesen beszűkültem ahol épp élek, és így marad a net. Azonban hát nem úszklok a szép lányokban.

Vannak lányok, de nem tetszenek, és mindig csak olyanoknál érzem azt hogy érdeklem őket. De azok a lányok akik nekem tetszenek azokat teljesen hidegen hagyom. Nem írnak, fészen is szoktam ráírni lányokra, de semmi reakció. Társkeresőket is használgatom, tinderen már mindenkit jobbra húzoko, de eddig a 4x párból 1 lány volt aki igazán tetszett, abból sem lett semmi, nem volt érdeklődő a lány. Az összes többi totál nem az esetem volt. Mind vagy túlsúlyos vagy kövér molett lány.

Én magam is sovány vagyok, vagy átlagos, de semmiképp nem tulsulyos. Nem tartom magam rondának külsőleg, ám valahogy mégis...nincs vissza jelzé amit várnék. Úgy érzem elfáradok ebben a netes dolgokban már..

Barátok kilőve nincsenek.


2019. jún. 10. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem mész el pl. egy szervezett kirándulásra, túrára, vagy mész tanfolyamra, rendezvényekre, bulikba, ahol emberekkel tudnál megismerkedni? Csak a négy fal között lenni kockázatos, ha kapcsolatot szeretnél.

Minden követ meg kell mozgatni, ha valamit akarsz.

2019. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez.Bélának tetszik Kati,Katinak Peti tetszik,de Peti le se sz😐 rja Katit,neki Ági kellene.Áginak meg a Gyuri,viszont Gyuri Árpiért van oda.


Hafeldolgozâs a cél,akkor így.

2019. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért adhatnál esélyt társkeresőn olyannak akinek te tetszel és mondjuk te azt gondolod,hogy viszont nem a te eseted.ÉóLehet élőben bejönne,vagy az összekép jobb lenne stb. Én a helyedbne tuti nyitnék arrafele...nyilván ha élőben sem ok,akkor hagyni kell.
2019. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# egyetértek .A legtöbb embernek nincs kisugárzása képen.Élőben pedig beszél,mozog,szimpatikusabb,esetleg teljesen máshogy néz ki,jobban,előnyösebben.Érdemes adni olyannak esélyt aki azért nem a a szöges ellentéte az esetednek,vagy épp nem a kukásautóból mászott ki.
2019. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Picit állj fel a gép mögül és mozdulj ki.
2019. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Vagy a dagik neked vagy senki!


Kérdés mikor lesz tele a faxod a magányal.

2019. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok múlik azon is, hol élsz.

Én egy kis faluból származom, húszas éveim elején jöttem el onnan. Addig gáz volt nekem is a társkeresés. Az ambíciózus, intelligens lányok érettségi után leléptek, egyetemre vagy melózni nagyvárosokba mentek, és a faluban maradtak a kevésbé kapós csajok, akiknek minden életcéljuk az volt, hogy fogjanak egy férjet és bebabázódjanak. (Ja, a férj lehetőleg legyen helyi vállalkozó vagy "nagyember").

Aztán felkerültem Pestre, és kinyílt a világ. Megismerkedtem jópár lánnyal, volt olyan, hogy egy nap két randit is leszerveztem. Sőt, még olyan csajjal is randiztam, aki szintén a falum környékéről származott.


Egyébként tényleg érdemes inkább élőben találkozni. Férfiként a saját példámat tudom felhozni: rettentően nem vagyok fotogén. Élőben már több nőtől megkaptam, hogy jóképű/helyes stb. vagyok, de ha fotón láttak volna, szerintem elkerülnek nagy ívben. Egyszerűen még egy nyavalyás szelfit sem tudok magamról elfogadható minőségben összehozni :D És sok csajnál ugyanez a helyzet. Felveszik a szelfiarcot, aztán mikor élőben látod mosolyogni vagy nevetni, azt kérded magadtól, "hé, ez a jócsaj ugyanaz, mint akit a fotón láttam?"

2019. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Falun. Az biztos h nagyvárosban miután megszoktam más lenne es sanszosabb az élő.

Köszönöm mindenkinek a választ

2019. jún. 10. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!