Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan, hogy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nős férfi bolondított magába?

Figyelt kérdés
Mi lett a történet vége ?
2020. jan. 21. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Igen, bár nem kellett sokat tennie érte, első látásra belezúgtam, max. egy bókkal tovább rontott a helyzetemen.

Ami viszont valóban bolondítás volt, hogy először úgy tett, mint aki nagyon vágyik rám, de amikor rájött, hogy nem túl jó a házasságom, elkezdett visszatáncolni, hogy nem kéne mégse...Gondolom beijedt, hogy még a végén a nyakán maradok. Dobott, aztán 4 hónap múlva - feltételezem unalmában - újra megkeresett, de olyan is volt az egész, nem igazán akart ő együtt lenni velem, alig volt hajlandó kommunikációra, én nem éreztem már igazán azt, hogy akarná ezt az egészet és nem is vágyok úgy szexre, hogy közben csak tárgyként kezelnek, aki arra az egy órára van elővéve, aztán szépen visszahajtogatjuk a fiókba a következő menetig. Még csak a kezemet se fogta meg soha, de a szívem 2 évre összetört.

2020. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A férjem, újra és újra. 😊
2020. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mivel nem akartam h elhagyja a csaladjat, kidobtam amikor mar kelloen fajt az egesz kapcsolat (nagyon sokat bantott lelkileg). Utana meg lett egy gyerekuk, majd elvaltak, vegul egy masik lany mellett boldog, van egy kisfiuk.
2020. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Jelenleg is zajlik már négy hónapja. Még sosem voltam ilyen boldog senkivel és nem is voltak így oda értem. Nyitott házasságban van. Nem tudom mi lesz a vége. 🤷🏻‍♀️
2020. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Élettársa volt állítólag, de ma már nem tudom, mikor mondott igazat, és mikor hazudott. Most egyik ismerősömet hülyíti. Én azért örülök, hogy kikerült az életemből, ugyanakkor fáj is. Nagyon szerettem őt. Sajnos neki csak játékszer voltam, egyre inkább így gondolom.
2020. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen. 2 éve bolondìt, es már bolond vagyok, csak nem megkaphatò és nem vihető.
2020. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!