Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt, a gimiben volt egy srác, aki a legjobb barátnőmmel járt. Mi nagyon jó barátok voltunk, sokat beszélgettünk.


Én beleszerettem és azt hiszem ő is szeretett, de a barátnőm miatt nem lehetett semmi közöttünk.



Pár hónap múlva lett egy párom, akivel azóta is együtt vagyok, sőt, már együtt is élünk. Nagyon szeretem és imádom.


A tegnapi nap folyamán, ahogy takarítottam a gépem, megtaláltam a gimis sráccal történt néhány beszélgetésünket.

(Hülye szokás volt, de akkoriban azokat a beszélgetéseket, amik megérintettek, lementegettem és eltettem egy helyre, ahol bármikor megnézhetem.)

A beszélgetésben azokat az üzeneteket találtam meg, amikor olyanokat írt, hogy: "szeretlek", "hiányzol", "hiányoztak a beszélgetéseink", "nem akarlak elveszíteni".


Ahogy visszaolvastam eszembe jutott, hogy mennyire szerettem és mennyire sajnálom, hogy megszakadt a kapcsolat közöttünk, és hogy soha sem történt közöttünk semmi. Se csók, se szex, se szerelmi vallomás.



Most rosszul érzem magamat. Jogosan van bűntudatom emiatt?


2020. jan. 18. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem megcsalás és a bűntudat is felesleges.

De az biztos, hogy agyilag még nagyon éretlen vagy.

2020. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy nosztalgia, semmi köze a megcsaláshoz. Régi emlékeket idéztél fel.
2020. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Egy biztos megoldás van: mindent törölni kell a teloról, sose őrizz meg levelezést!!!
2020. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nosztalgiának hívják.. :)
2020. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!