Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás, ha töröljük a facebookon kapott üzeneteinket, hogy a párunk meg ne lássa?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 17. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy!
2020. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát mi volt abban az üzenetben, hogy törölni kellett? :)

Nem megcsalás, ne viccelj már...

2020. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Baromság. Mondjuk bennem ez azt a kérdést veti fel, hogy mégis ki marad együtt egy olyan féltékeny vadbarommal, aki elől a legártatlanabb üzenetváltásokat is titkolni kell?
2020. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés. Az a kérdés, hogy miért törli aki törli? Szégyelli? Nem akarja, hogy kiderüljön valami?

Szembe jött ez a cikk és gondolkodóba ejtett. Nem feltétlenül kell, hogy féltékenykedés legyen a háttérben.

2020. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Üzenet törölni hogy lenne már megcsalás?

Más telefonjába beletúrni viszont komoly kérdéseket vet fel a kapcsolat jövőjét illetően.

2020. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen üzenetekről van szó.
2020. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehet illető azért törli, mert a párja rossznéven veszi, hogy ellenkező neműekkel üzenget, akiket mondjuk már 25 éve ismer és haverság volt köztük mindig, gyerekkoruk óta. Az illető pedig nem akar műsort. Van aki már egy ilyet is rossznéven vesz, akkor most mit kéne írni, "ne üzenj, tudom, négyéves korunk óta ismerjük egymást úgy több mint 30 éve de párom kiborul ha ellenkező nemű ismerőseimmel üzengetek"...

A linkelt cikket nem olvastam.

Mondjuk más telójába belenézni se etikus dolog, van hogy azért adja oda a másik hogy pl. navigáció, vagy fényképezés bármi miatt.

2020. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Számomra az a kérdés, hogy miért merülhet olyan fel, hogy belenézzen az üzeneteidbe?


Normálisan működő kapcsolatban nincsen olyan, hogy megnézem a másik beszélgetéseit. Soha, semmilyen esetben sem.

2020. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint párom, egyszer láttam véletlen egy beszélgetését egy csajjal, ami abból állt, hogy:

Ő: "Ettől csak még kanosabb leszek"

Ő: "mit csinálsz?"

A csaj: "Oké, rendben van"


Érdekes volt, nem tudtam hova tenni, szóval szerintem üzenetet törölni nem megcsalás csak szexchatelni. (Amire nincs bizonyíték ha kitörlöd lol)

2020. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!