Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bűn a megcsalás, hiszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a megcsalás, hiszen lehet okosan csinálni?

Figyelt kérdés

A megcsalást lehet jól is csinálni. Párommal 1 éve alkotunk egy párt és kezdettől fogva megcsalom, amiről ő nem tud. Kapcsolatunk harmonikus és boldogok vagyunk (ő is így érzi és a kívülállók is).


Viszont kavartam közben mással is. Pár hétig két sráccal is egyszerre plusz a párom.

Nem volt lelkiismeret furdalásom, mert ő ebből semmit sem érzékelt.


Leleplezhetetlenül csinálom:

- nem élünk együtt

- nincs mobilnetem így megszokta h sokszor órákig elérhetetlen vagyok

- nem szoktattam rá a telefonhívásra sem

- másik kabátot és sálat hordok ilyenkor, a hajviselet is picit más,

- körültekintően választok szeretőt (Budapest másik végében lakjon)

- rendszertelen időpontú és hosszú találkozók

- nincsenek barátaim (így nincs olyan aki elcsacsogná), - hangouts-on beszélem meg a randikat (azt sosem csekkolná le, így simán otthagyom előtte a laptopomat belépve a messengerbe)

- éreztetem vele a szeretetemet és sokszor kedveskedek neki

- kedves, visszafogott magatartás és öltözködés

- a szeretők nem tudnak a páromról és arról sem, hogy hol lakok



4 havonta szeretőt cserélek, addigra már megszeretne engem. Gyorsan jönnek egymásután. Volt olyan akit villamoson néztem ki magamnak, volt munkatárs. Bárki aki nyitott barátság extrákra


Persze van vad szex a szeretőimmel.


Nem érzem bűnnek, mert így vagyok kiegyensúlyozott és a párom is boldog velem.


Tehát pont hogy ez segít a jó párkapcsolat fenntartásához. Csak azok mondják, hogy rossz a megcsalás akik lebuktak vagy lebuktatták a másikat.


25N



2019. dec. 4. 23:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor mondjam el, hogy a megcsalás azt jelenti, hogy valaki átvágja a párkapcsolatában lefektetett szabályokat. A hazugság és a kétszínűség egyvelege undorító, mert vannak akik nyitott kapcsolatban élnek, bármennyire is furcsa az nekem, de ők úgy érzik jól magukat és nyitottak egymással. Nekem ugyanúgy kuka lenne, ha mondjuk megbeszélném a párommal, hogy a közösen félretett pénzből házat veszünk, ő meg elverné az egészet egyedül, mert ez is hazugság, játszmázás.

Neked nincs kiegyensúlyozott kapcsolatod és nem is lesz soha. Nem fogsz tudni teljesen őszinte lenni valakivel, sem együtt élni vele. Szóval ahelyett, hogy kérdéseket írogatsz ki gyk-n, (feltételezem nem kamu) hogy bizonyítsd és nyugtasd magad, növeszthetnél gerincet és eleve ismerkedésnél úgy indíthatnál, hogy nyitott kapcsolatot akarsz. Vagy maga az izgat, hogy a párod háta mögött csinálod? Akkor nagyon el lehetsz ba*szva mentálisan. Biztos valami gyerekkori trauma...

2019. dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megcsalás az aggályos igazán, hanem a permanens hazudozás, félrevezetés. Az igazi szeretet ugyanis nem kompatibilis a hazugsággal, mert annak része a lelkünk őszinte megnyitása a másik fél felé. Te tehát igazából nem szeretet-kapcsolatban élsz a pároddal. Egyszerűen csak biztonsági tartaléknak, háttérországnak használod, miközben kiéled a nemi vágyaidat másokon. Ha egyszer majd megtanulod, mi a szeretet, rájössz, hogy ez így nincs rendjén, s hogy mennyire felszínes életet éltél odáig. Kívánom, hogy így legyen!
2019. dec. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Remélem megtudja szerencsétlen párod, és kivág, mint macskát sz..ni.
2019. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem attól lesz aljas, hogy lebuksz,hanem attól,hogy megteszed.

Ha neked ez jó csináld nyugodtan. De elég beteg helyzet azt ugye tudod?

2019. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

"4 havonta szeretőt cserélek, addigra már megszeretne engem. Gyorsan jönnek egymásután. "


Na bazz, olyan vagy, mint egy átjáróház.Nemi betegségek melegágya és terjesztője vagy.Ja tudom, gumi.Csak az sem véd meg mindentől.A szádra meg nem teszel.

2019. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%

Én is ismerek ilyen embert, csak azt nem értem, hogy ez miért jó neki. Én akkor léptem félre, amikor nem éreztem jól magam a kapcsolatomban, de ha még minden rendben van, akkor miért van erre igénye, és mi ennek az értelme?


N

2019. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
*meg
2019. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos napi kamu, troll kérdés, ne válaszoljatok rá. A Kérdező megint unatkozik!
2019. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy?

Önbizalomhiányos vagy?

Szedsz fogamzásgátlót?

2019. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne így harmonikus a kapcsolatod? Ne ámítsd magad.:) Egy harmonikus, jó kapcsolat alapja az őszinteség. Ez a kapcsolatodban nincs meg. Ugye hogy ugye?
2019. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!